نمناک سرگرمیگوناگون زنی که عمدا با جرم گیر چشمانش را کور کرد + تصاویر
زن کور ، اختلال عجیب زن نابینا
یک زن کور که با رفتاری باورنکردنی نامش را در میان عجایب ثبت کرده است از دوران کودکی آرزو داشت نابینا شود ، روزی که دیگر نمی توانست وضعیت سالم جسمی خود را تحمل کند دست به کار شد.

زنی که چشم هایش را با دست خود نابینا کرد

زنی که از دوران کودکی آرزو داشت روزی نابینا شود با ریختن ماده لوله بازکن داخل چشم آن است برای همیشه بینایی خود را از دست داد.

اختلال عجیب زن کور

عکس دوران کودکی و وضعیت کنونی زنی که خودش را کور کرد

زنی که به دلیل اختلالی عجیب خودش را کور کرد

جیویل شاپینگ ادعا می کنند که کور شدن آرزوی بوده که و از دوران کودکی داشته است و به گفته پزشکان علت این خواسته ی او ابتلا به نوعی مشکل روانی به نام " اختلال هویت بدن - جسم " با نام اختصاری BIID بوده است.

افرادی که دچار این اختلال عجیب هستند هدف اصلی شان ناتوانی جسمی است که در نهایت با آسیب رساندن و از کار افتادن عضوی پایان می پذیرد.

خانم شاپینگ می گوید:از همان دوران کودکی دوست داشتن کور شوم. مادرم می گوید راه رفتن های شبانه من در سن 3و4 سالگی او را نگران کرده بود تا وقتی کرم را پیش یک روانپزشک برد متوجه اختلالی نادر در من گشت.

او می گوید وقتی من شش ساله بودم مدام آرزو می کردم که روزی نابینا شوم.

در سن 18 سالگی مثل نابیناها عینک دودی میزدم و سعی داشتم مثل آنها راه بروم. وقتی 21 سال داشتم دیگر نمی توانستم دیدن و داشتن چشم های سالم را تحمل کنم و تصمیم گرفتم تا کاری انجام دهم. با ریختن چند قطره مایع خطرناک لوله بازکن بینایی خود را از بین بردم.

اختلال عجیب زن کور

 اختلال عجیب زن کور
اختلال عجیب زن کور

اختلال عجیب زن کوری که آرزو داشت نابینا شود

زن کور , زنی که با دستان خود چشمهایش را نابینا کرد

زنی که عمدا با جرم گیر چشمانش را کور کرد + تصاویر
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 37
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف