نمناک اخبارحوادث زن گمشده را شناسایی کنید + عکس
مفقود شدن زن ، گم شدن
زن جوانی که از 4 سال پیش مفقود شد و تلاش پلیس برای یافتن رد از وی تاکنون بی نتیجه مانده است و بدین دلیل تصویر وی منتشر شده تا سر نخ های جدیدی از وضعیت وی بدست آید.
تاریخ انتشار : 28 دی 1393
بازدید : 12,184 نفر

زن جوانی که از 4 سال پیش مفقود شد و تلاش پلیس برای یافتن وی  تاکنون بی نتیجه مانده است. این زن جون از روز روز 15 اسفند ماه سال 89 به طرز مرموزی مفقود شده و رسیدگی به پرونده او از همان روز آغاز شد. در روز 15 اسفند زنی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و گفت دخترش سمیه به شکل عجیبی ناپدید شده است.

مفقود شدن زنی به مدت 4 سال

مادر سمیه گفت:دخترم چند وقت قبل با مردی ازدواج کرد اما او معتاد بود و دخترم را هم آلوده کرد. با وجود اینکه سمیه یک فرزند از شوهرش داشت از او جدا شد و مدتی با من و پدرش زندگی می کرد. ولی وقتی شوهرم فوت شد، سمیه با ارثیه ای که به دست آورد زندگی مستقلی را برای خودش در پیش گرفت تا اینکه فهمیدم باز هم با مردی معتاد ازدواج کرده است. او مدتی با این مرد زندگی کرد تا اینکه یکباره مفقود شد و هیچ کس هم از او اطلاعی ندارد.
به دنبال اظهارات این مادر به دستور بازپرس هاشمیان تحقیقات پلیس در این باره آغاز شد. مأموران ابتدا شوهر دوم سمیه و برادر او را بازداشت کردند اما آنها ادعا کردند از سرنوشت این زن اطلاعی ندارد. با این حال آنها مدتی را در بازداشتگاه گذراندند ولی هیچ ردی از زن گمشده به دست نیامد. حالا با وجود گذشت 4سال از مفقود شدن سمیه بازپرس هاشمیان مجوز انتشار تصویر سمیه را صادر و از افرادی که از سرنوشت وی اطلاعی دارند خواست به شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34تهران مراجعه کنند  تا با پیدا کردن سرنخ های جدید بتوانند وی را پیدا کنند.

زن گمشده را شناسایی کنید + عکس

زن گمشده را شناسایی کنید + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 32
برگرفته از تیتر1-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 31 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف