نمناک سرگرمیگوناگون زن 39 ساله که 54 بار شوهر کرده!!! + تصاویر
زن 54 شوهر ، سرگرمی نمناک
ازدواج های عجیب از ایالات مختلف نام زن دورگه ی جوان را سر زبان ها انداخت ، این زن 54 شوهر دارد و برای واکنش به اجبار والدینش دست به چنین اقدام عجیبی زده است.

زن جوان 39 ساله که بیش از 50 بار ازدواج کرده است و 54 شوهر دارد

رکورد عجیب و غریب زن جوان دو رگه کره ای - آمریکایی برای همه زنان دنیا جالب است ، خانمی که در عرض 9 سال 53 بار ازدواج کرده است.
Korean American performance artist Maria Yoon, 39, spent 9 years and traveled to all 50 states and (nonlegal) married 54
زن 54 شوهر
زن 54 شوهر
زن 54 شوهر

عکس زن کره ای آمریکایی که در طول 9 سال 54 بار شوهر کرده است

رکورد عجیب و باورنکردنی زن کره ای با 54 شوهر در ازدواج!

"ماریا یوآن" بعد از فشارهای پدر و مادرش برای ازدواج با مردی اهل کره دست به کاری عجیب زد و طی 9 سال با 54 نفر ازدواج کرد ، ازدواج هایی که در 50 ایالت امریکا انجام شد و او علاوه بر ازدواج با مردان با ارواح نیز پیمان زناشویی بست تا به این رکورد خاص برسد .
او بعد از ازدواج با یک پیشخدمت رستوران تصمیم گرفت این راه را ادامه دهد و از یکی از دوستانش درخواست کرد تا از تمامی مراسم ازدواج او عکسبرداری و فیلمبرداری کند تا بتوانم سند تصویری آن را داشته باشم .
پدرم مخالف چنین رفتار من بود اما مادرم به طنز می گفت ازدواج تو مثل یک رنگین کمان است چرا که از هر ایالت مردی با رنگ و شکل متفاوت برای ازدواج انتخاب کرده ای.او در تمامی مراسم ازدواجش لباس لباس سنتی کره ای برتن دارد و با یک شکل به عنوان عروس حضور دارد در حالیکه داماد های مراسم کاملا با هم متفاوت هستند. نخستین همسر او پیشخدمت یک رستوران بود که ماریا از او خواستگاری کرد. او در هر ایالت بر اساس قوانین آنجا ازدواج می کرد و هر ازدواج با مراسم متفاوتی برگزار می شد.
زن 54 شوهر
زن 54 شوهر
ازدواج عجیب زن کره ای

54 ازدواج عجیب زن کره ای - آمریکایی

زن 39 ساله که 54 بار شوهر کرده!!! + تصاویر

زن 39 ساله که 54 بار شوهر کرده!!! + تصاویر
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 70
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 47 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف