زهره صفوی

ناگفته های زهره صفوی از سریال شب عید سعید آقاخانی

تاریخ انتشار : 17 آبان 1396کد مطلب : 59431زمان مطالعه : 2 دقیقه
زهره صفوی بازیگر پیشکسوت کشورمان در یک گفتگو از نقشی که در سریال شب عید سعید آقاخانی بازی کرد گفت و زمان پخش این سریال را عید نوروز 97 اعلام کرد.

زهره صفوی در سریال شب عید

زهره صفوی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان در جدیدترین ساخته سعید آقاخانی به ایفای نقش پرداخت. این بازیگر پیشکسوت سینما پای گفتگوی ما نشست و از فعالیت این روزهایش گفت.

زهره صفوی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت:به تازگی پیشنهادی برای حضور درسینما داشتم اما آن را نپسندیدم و از حضور در این اثر منصرف شدم. دلیل اصلی من برای انصراف از این اثر، حضور بازیگری بود که باید نقش مادر او را بازی می کردم.

وی در همین راستا افزود:من همیشه بازیگر نقش مقابلم و اینکه قرار است در کنار چه کسی بازی کنم برایم بسیار مهم است. بازیگری که قرار بود نقش مادرش را بازی کنم دو یا سه کار کرده بود و از طرفی بازیگر خوش نامی نبود به همین دلیل کار را رد کردم. این بازیگران به هر طریقی وارد سینما می شوند تا بازی در کنار حرفه ای ها برایشان سکو پرتاب شود.

 زهره صفوی

زهره صفوی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

این بازیگر پیشکسوت سینما با اشاره به حضور دوباره خود در تلویزیون تاکید کرد:به تازگی فیلمبرداری سریالی سیزده قسمتی به کارگردانی "سعید آقاخانی" را به پایان رسانده ام. فیلمبرداری این مجموعه در مشهد به پایان رسید و به امید خدا نوروز امسال از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

وی درباره مضمون و اسم این اثر تلویزیونی افزود:این سریال با نام "شب عید" در شب های عید میهمان خانه مردم خواهد بود. "شب عید" سریالی کمدی و اپیزودیک است که در هر سیزده شب نوروز پخش می شود و من در یکی از اپیزودهایش نقش اول را ایفا می کنم.

بازیگر فیلم "بی پولی" عوامل ساخت سریال "شب عید" را حرفه ای دانست و اذعان کرد:در این سریال با عزیزانی همچون"حمید لولایی"، "مرجانه گلچین" و "پرویز کاردان" همبازی هستم و مطمئنم مخاطبان، سریال بسیار خوبی را در نوروز امسال خواهند دید.

صفوی با تاکید بر بیکاری پیشکسوتان در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد:متاسفانه تمام هم دوره ای های من بیکار شده اند و هیچکس به آنها کار نمی دهد. پول سینما دست عده خاصی است و فقط برخی در سینما فعالیت می کنند. مردم از من می پرسند با وجود این همه تولید سینمایی چرا کم کار شده ای و من در جواب آنها هیچ پاسخی ندارم.

ناگفته های زهره صفوی از سریال شب عید سعید آقاخانی

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از میزان / م.ف
وبگردی