نمناک اخبارحوادث سوختن نوزاد 4 ماهه داخل مایکروویو توسط زوج بیرحم
زوج بیرحم ، جنایت والدین
سازمان حمایت از حقوق کودکان از دادگاه خواستار رسیدگی جدی به پرونده زوج بیرحم شدند ، پدر و مادری که هنوز مشخص نیست چرا به طور دردناکی نوزاد خود را دچار آسیب کرده اند.
تاریخ انتشار : 11 آذر 1396

زوج بیرحم نوزاد 4 ماهه خود را داخل مایکروویو گذاشتند!!

گزارش یکی دیگر از موراد کودک آزاری که متاسفانه آمار روبه رشدی را به خصوص در جوامع غربی دارد بار دیگر موجب نگرانی مسئولان حمایت از حقوق کودکان شد ، این بار زوج جوان برای اجرای نمایشی بیرحمانه نوزاد پسر خود را که تنها 7 ماه سن داشت داخل مایکروویو قرار دادند.
Missouri Couple Allegedly Put 4-Month-Old Son in Microwave, Charged With Child Abuse
 زوج بیرحم
 

جنایت بی رحمانه زوج جوان با نوزاد 4 ماهه خود

زوج اهل میسوری آمریکا به جرم کودک آزاری بازداشت شدند ، وکیل سازمان حمایت از حقوق کودکان در دادگاه از جنایات "دریک اسیزاک" و همسرش "میکالا بویسی" هر دو 22 ساله پرده برداشت .
به گزارش دیلی میل نوزاد به دلیل سوختگی شدید بدن و صورتش در بیمارستان خیابان لوئیس بستری شده است اما آسیب های وارده به این نوزاد تنها سوختگی نبوده و پزشکان شکستگی جمجمه و خونریزی بین جمجمه و مغز را گزارش کرده اند.
در اعترافات "میکالا" روشن شد که نوزاد هنگامی که "دریک" در حال اجرای نمایشی یکی از تبلیغات تلویزیونی او را در دست گرفته بود از دست او رها شده و به زمین افتاده است و این خونریزی و شکستگی ها در آن زمان ایجاد شده .
در مورد سوختگی صورت پدر نوزاد ادعا کرده است که ریختن نوعی شوینده شیمیایی کنار محل خواب نوزاد علت آن بوده است در حالیکه همسر او اعتراف کرده است که "دریک" نوزاد را داخل مایکرویو قرار داده و برای چند ثانیه ای دستگاه را روشن کرده بود برای همین نوزاد دچار سوختگی شد.
به دلیل وضعیت نامناسب نوزاد تصویری از او منتشر نشده است.

سوختن نوزاد 4 ماهه داخل مایکروویو توسط زوج بیرحم

سوختن نوزاد 4 ماهه داخل مایکروویو توسط زوج بیرحم
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 24
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف