نمناک سرگرمیگوناگون ماجرای جنجالی این زوج خردسال چیست ؟ + تصاویر
زوج خردسال ، عکس زوج جنجالی
زوج خردسال یا زن و شوهری که ... . کارمند ثبت اسناد با دیدن دختر و پسربچه کم سن و سال که برای ازدواج رسمی مراجعه کرده بودند شوکه شد اما در نهایت متوجه شد که آنها قانونی اجازه این کار را دارند.

زوج جوانی که هر دو شبیه بچه های خردسال هستند!

در برخی جوامع امروزی برخلاف سایر جوامع سن ازدواج روز به روز کاهش می یابد و ازدواج بین نوجوانان و حتی گاهی در موراد نادر خردسالان نیز گزارش می شود اما موردی که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید دید متفاوت است و هیچ مشکلی در مورد سن زوجین وجود ندارد اما مطمئنا کسی این واقعیت را باور نمی کند.
Gov’t Staff Shocked When Child Couple Registers for Their Marriage—but Was Later Allowed To!
زوج خردسال

جنجال زوج خردسال که با اجازه رسمی ازدواج کردند 

ازدواج زوج جوان که در کودکی و خردسالی مانده اند

یکی از کارمندان ثبت اسناد با دیدن زوج مراجعه کننده شوکه شد ، او نمی دانست چه واکنشی مناسب است چرا که پشت میز خود یک دختر و پسربچه ی کم سن و سال را می دید که برای ثبت ازدواج خود به او مراجعه کرده بودند.
طبق انتظار او ابتدا مخالفت کرد و صحبت هایی در مورد نادرست بودن این اقدام به آنها گفت اما زمانی که مدارک شناسایی را مشاهده کرد متوجه اشتباهش شد ؛ زوج جوان کودکان خردسال نبوده اند بلکه دختر و پسرجوانی بودند که به دلیل مشکلی خاص در این وضعیت بودند.
زوج خردسال

عکس مدارک رسمی ازدواج زوج جوانی که شبیه کودکان خردسال بودند

زوج خردسال
 

حقیقت مشکل زوج خردسال چه بود ؟

این دختر و پسر جوان 20 و 22 ساله هردو به سن قانونی ازدواج رسیده بودند اما به دلیل اختلال رشد در این وضعیت باقی مانده بودند ، چهره و قد آنها درست شبیه یک کودک خردسال بود و تشخیص سن واقعی آنها کار ساده ای نبود. dwarfism (کوتوله) ماندن علتی بود که دختر جوان را با وزنی کمتر از 30 کیلوگرم و قدی 130 سانتی متری در سن جوانی حفظ کند البته همینطور در مورد پسر جوان که کمی از لحاظ جثه بزرگتر از عروس خانم بود.

ماجرای جنجالی این زوج خردسال چیست ؟ + تصاویر

ماجرای جنجالی این زوج خردسال چیست ؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 65
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 54 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف