نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ارتباط ماهواره ای زوج عاشق برنامه ماه عسل 63 سال پیش
ماه عسل ، برنامه ماه عسل
برنامه ماه عسل شب گذشته میزبان یک زوج عاشق پیشه بود که 63 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذشت و هنوز هم مانند سابق به یکدیگر علاقه مند بودند.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396

در برنامه ماه عسل شب گذشته چه خبر بود

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانی در برنامه ماه عسل میزبان یک زوج عاشق پیشه بود که سالهای زیادی از عمر زندگی مشترکشان میگذشت.

ارتباط ماهواره ای زوج عاشق برنامه ماه عسل 63 سال پیش

زوج عاشق پیشه برنامه ماه عسل 63 سال در کنار یکدیگر زندگی کرده بودند و اکنون که خانم 84 سال داشت و آقا 87 سال هنوز هم از جریان داشتن عشق بینشان مانند گذشته سخن میگویند. صحبت را خانم آغاز کرد و از آغاز رابطهه اینگونه گفت :65 سال پیش من مشغول درس خواندن بودم و تحصیلات خود را تا ششم ابتدایی ادامه دادم. من در خانواده ای زندگی می کردم که 4 خواهر و دو برادر داشتم و ما در تبریز ساکن بودیم و یک نسبت فامیلی دور با خانواده همسرم داشتیم. زمانی که همسرم به همراه خانواده شان به منزل ما آمدند با وجود داشتن نسبت فامیلی من برای اولین بار همسرم را دیدم و دلبستگی بین من و او آغاز شد.

مهمان ماه عسل

زوجی که 63 سال با هم زندگی کردند در ماه عسل

پیرمرد مهمان ماه عسل در تکمیل گفته های همسرش گفت :پس از دیدار اول رابطه ما با نوشتن نامه ادامه پیدا کرد و گاهی اگر شرایطش مهیا میشد تلفنی هم با هم صحبت میکردیم و ما حتی در آن زمان با یکدیگر ارتباط ماهواره ای داشتیم به این معنا که هر دو نفرمان هر شب ساعت 8 به حیاط می آمدیم و به ماه نگاه می کردیم و انعکاس نگاه یکدیگر را از ماه دریافت می کردیم.
این ارتباط ادامه داشت تا وقتی خانم 21 ساله و آقا 24 ساله شدند زندگی مشترک خود را آغاز کردند و هنوز هم اعتقاد دارند که باگذشت 63 سال روز به روز علاقه آن ها نسبت به یکدیگر بیشتر می شود و هیچ وقت شرایطی پیش نیامد که با یکدیگر دعوا کنند.

در ادامه این گفتگو خانم مهمان برنامه ماه عسل از عشق بینشان گفت و اینکه هنوز هم با وجود گذشت 63 سال از عمر زندگی مشترکشان عاشقانه یکدیگر را دوست دارند صحبت کرد و ماجرایی از رفتن به همراه همسرش به زابل بخاطر ماموریت همسرش را در برنامه روایت کرد.

مهمان ماه عسل

خانم های کلاس خاطره گویی در برنامه ماه عسل

در بخش دوم برنامه ماه عسل احسان علیخانی میزبان خانم هایی بود که انرژی مثبت آنها در زندگی شان بسیار تاثیرگذار بوده است . از میان 6 خانمی که مهمان برنامه ماه عسل شده بودند ، خانم صحت کلاس خاطره گویی به راه انداخته بود و از خانم ها میخواست در این کلاس شرکت کنند و هر خاطره ای که خودشان مایل به بیان آن هستند را در برنامه تعریف کنند . در واقع با این کلاس انرژی های مثبت در زندگی آنها بیشتر جریان پیدا میکرد.

خانم صحت در بخش پایانی این گفتگو درباره کلاس خاطره گویی اش در برنامه ماه عسل گفت :من همیشه دوست داشتم در زندگی خنده باشد برای همین کلاس خاطره گویی را به راه انداختم تا از خاطرات خوب زندگی مان با هم صحبت کنیم . من با دوستانم از خاطره عروسی ها بخصوص خاطره دوران نامزدی صحبت میکنیم ، دوران نامزدی دوران پر خاطره ای است.

ارتباط ماهواره ای زوج عاشق برنامه ماه عسل 63 سال پیش

ارتباط ماهواره ای زوج عاشق برنامه ماه عسل 63 سال پیش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف