نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دیدار بهاره رهنما با زوج متفاوت ماه عسل + عکس
زوج ماه عسل ، بهاره رهنما
بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار زوج معروف برنامه ماه عسل به روز کرد.
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1397

بهاره رهنما به دیدار زوج ماه عسل رفت

بهاره رهنما صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی متفاوت در کنار یک زوج متفاوت به روز کرد. فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی زوج متفاوت برنامه ماه عسل بودند که در نهمین قسمت برنامه ماه عسل روبروی احسان علیخانی روی صندلی ماه عسل نشستند و از زندگیشان گفتند.

بهاره رهنما به دیدار این زوج معروف برنامه ماه عسل رفته و عکسی به یادگار با آنها گرفته است.

توصیه بهاره رهنما به زوج متفاوت برنامه ماه عسل

زوج متفاوت ماه عسل

فرهاد ایرانی و همسرش زوج متفاوت ماه عسل در کنار بهاره رهنما

بهاره رهنما با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:مهسا جان، فرهاد جان، پیوندتان مبارک، محکم به جلو بروید که همان طور که گفتم:”در مقابل عشق همه صداها به سکوت تبدیل می شوند.

فرهاد ایرانی

فرهاد ایرانی مهمان متفاوت ماه عسل

فرهاد ایرانی هم با انتشار پستی از بهاره رهنما تشکر کرد و نوشت :ممنونم از حمایت دوستان هنرمند خصوصا خانم رهنما و پیغام محبت آمیزشون... خانم رهنما ما ایمان داریم در مقابل عشق همه ی صداها به سکوت تبدیل میشه و با این باور روزهای عاشقانه ی زیباتری برای هم خواهیم ساخت... روزهایی از جنس عشق و اراده...

 مهمان برنامه ماه عسل

فرهاد ایرانی و همسرش زوج ماه عسل در کنار احسان علیخانی

فرهاد مهمان برنامه ماه عسل به یک بیماری نادر ژنتیکی مبتلا بود که از دوران کودکی تا به امروز تغییر محسوسی در چهره او ایجاد کرده بود. مهسا همسر فرهاد که در دانشگاه با او آشنا شده بود با اصرار توانسته پدر و مادرش را به این ازدواج راضی کند و میگوید که با قلب فرهاد ازدواج کرده و زیبایی های زیادی در وجود همسرش یافته که توانسته به آنها تکیه کند.

فرهاد ایرانی

فرهاد ایرانی و همسرش زوج متفاوت ماه عسل

فرهاد ایرانی مهمان برنامه ماه عسل با وجود داشتن این بیماری نادر ژنتیکی که از کودکی به آن مبتلا بود توانسته با اراده از سد مشکلات عبور کند و به هرآنچه که آرزو داشت دست یابد.

دیدار بهاره رهنما با زوج متفاوت ماه عسل + عکس

دیدار بهاره رهنما با زوج متفاوت ماه عسل + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 33
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 29 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف