نمناک فرهنگ و هنرچهره ها زوج های هالیوودی که به هم اعتیاد دارند +تصاویر
زوج های هالیوودی ، زوج های سرشناس هالیوودی
در میان زوج های هالیوودی زوج هایی وجود دارند که سالهاست در حال جدایی از یکدیگرند اما هنوز هم در کنار هم زندگی میکنند و به نوعی میتوان گفت به یکدیگر اعتیاد دارند.

زوج های هالیوودی که طاقت دوری هم را ندارند

زوج های هالیوودی یکی از مشهورترین زوج های دنیا هستند که دانستن رازهایی از زندگی شان برای طرفدارانشان بسیار جذاب است. در میان این زوج های سرشناس هالیوودی زوج هایی وجود دارند که عاشق یکدیگرند و طاقت دوری هم را ندارند.

اگر چه به ندرت پیش می آید که زوج های هالیوودی و در کل زوج های سلبریتی مدت زمان زیادی را با هم زندگی کرده و در عمل دیر یا زود از هم جدا می شوند، اما گاه دیده می شود که برخی از این زوج ها نیز برای یک عمر یا دستکم چند دهه در کنار هم می مانند. برخی از این افراد حتی با وجود درگیری ها، اختلافات، مشاجرات و جدایی های موقتی باز هم طاقت دوری از هم را نداشته و همواره در حالتی بین آشتی و جدایی قرار دارند.

کاملاً مشخص است که این دسته به دلایلی نمی توانند دور از هم زندگی کنند؛ شاید دلیلشان این باشد که با هم بهشان خوش می گذرد، یا دلیلش عشق باشد، یا وابستگی متقابل و حتی فیلم بازی کردن برای رسانه ها. اما موضوع مسلم این است که آن ها نمی توانند بدون هم زندگی کنند. به عبارت ساده تر این زوج ها به همدیگر اعتیاد دارند؛ یکی به دلیلی خوب و دیگری به دلیلی بد.

این زوج های هالیوودی طاقت دوری هم را ندارند

1- شایا لباف و میا گوث
 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که عاشق یکدیگرند

شایا لباف و میا گوث در هنگام فیلم برداری فیلم «نیمفومینیاک» (Nymphomaniac) در سال 2012 با هم آشنا شدند. در ژوئن 2015، وقتی که لباف برای دیدن گوث که در حال فیلم برداری فیلم «درمانی برای خوب بودن» (The Cure for Wellness) بود به آلمان سفر کرد درگیری شدیدی بین این دو شکل گرفت. درگیری آن ها در قالب یک ویدیو توسط ناظران دعوا که وارد معرکه شده و آن ها را از هم جدا کردند ضبط شد. در این فایل ویدیویی، لباف خطاب به مردمی که در اطراف آن ها جمع شده اند و قصد جا کردن این دو را از هم دارند چنین می گوید:” من نمی خواهم به یک زن دست بزنم، نمی خواهم دستم را روی یک زن بلند کنم، اما مجبورم می کنند که این کار را بکنم”.

سپس به گوث نزدیک می شود و از او می خواهد که کوله پشتی اش را به او بدهد و می گوید:” نمی خواهم به تو دست بزنم. نمی خواهم دست به خشونت بزنم. این همان چیزی است که انسان را مجبور به خشونت می کند”. سپس به مردمی که آن ها را از هم جدا می کنند می گوید:” اگر این جا می ماندم او را کشته بودم”. این دو برای مدتی با هم دیده نشدند اما در اوایل سال 2016 بار دیگر با هم دیده شدند. لباف در سپتامبر 2016 به مجله ی ورایتی گفت که یکی از عوامل درگیری های این دو مربوط به مشروبات الکلی بوده است وی در این باره گفته است:”من یک خانه متعلق به دوران ناپلئون خریدم و شروع به خوردن مشروبات الکلی کردم و از آن چیزی که بودم احساس شخصیت کمتری داشتم و از آن چیزی که باید صدایم بلند تر شد. این به درد من نمی خوره، رفیق”.

حدود یک ماه بعد، لباف و گوث در لاس وگاس با هم ازدواج کردند هر چند بعدها اعلام شد که مراسم ازدواج آن ها قانونی نبوده و تنها یک جشن تعهد به همدیگر بوده است.
 

2- اما رابرتز و ایوان پیترز
 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که عاشق یکدیگرند

رابطه ی اما رابرتز و ایوان پیترز درست مانند یک چرخ و فلک است و گاه خاموش و گاه روشن می شود و گاهی حتی خبر از خشونت خانگی شنیده می شود. این دو در فیلم «دنیای کمال» (Adult World) با هم آشنا شده و رابطه ی خود را در ژانویه 2013 علنی کردند. متاسفانه دوران خوش آن ها بسیار کوتاه بود و تنها 6 ماه بعد در جولای 2013، رابرتز به دلیل خشونت خانگی پس از دعوایی که بین او و پیترز در هتلی در مونترال رخ داد دستگیر شد. وقتی که پلیس سر رسید با بینی شکسته و خونین و جای دندان های رابرتز روی بدن او مواجه شد. منابع نزدیک به رابرتز گفته بودند که هر دوی آن ها علیه هم از خشونت استفاده کرده اند اما تنها رابرتز دستگیر شده بود زیرا جراحات پیترز واضح تر بوده است.

اما پیترز این ادعاها را رد کرد. اما به گفته ی رسانه ها عشق آن ها بسیار عمیق و پایدار و دیوانه وار است. در دسامبر سال 2013، آن آن ها بار دیگر به هم پیوستند و در ژوئن 2015 از هم جدا شدند. اما تنها سه ماه بعد با هم دیده شدند و در می 2016 بار دیگر اعلام کردند که از هم جدا شده اند و رابرتز وارد رابطه با کریستوفر هاینس شد. آن ها یک بار دیگر در سپتامبر 2016 با هم آشتی کرده و در نوامبر 2016 نیز رسانه ها تایید کردند که این دو نامزد شده اند.
 
 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که عاشق یکدیگرند

سلنا گومز و جاستین بیبر در فوریه 2011 عشق دراماتیک خود را در مراسمی که توسط ونیتی فیر ترتیب داده شده بود علنی کردند. در نوامبر سال 2012 بعد از اینکه ظاهراً در مراسم فشن شو ویکتوریا سکرت، جاستین بیبر بیش از حد به مدل های معروفی مانند باربارا پالوین و میراندا کر نزدیک شده بود این دو از هم جدا شدند. اگر چه گومز در پیام توییتری خود به رابطه ی بیبر با این دو اشاره کرده بود اما این دو ماجرا را به کلی تکذیب کردند. اما این پایان کار بیبر و گومز نبود. به گزارش رسانه ها بعد از جدایی اولیه این دو، بیبر و گومز یک سال تمام را به آشتی و جدایی چند باره گذراندند و در مدت جدایی هر کدام با شخص دیگری وارد رابطه شدند.

در ژانویه 2014، گومز تور خود را کنسل کرده و به صورت پنهانی بستری شد. اما پس از تنها دو هفته برنامه ی درمانی خود را ناتمام گذاشت. سپس تصاویری از این دو با هم در رسانه ها دیده شد. در سال آینده این دو هر از چند گاهی با هم دیده می شدنددر فوریه 2016، گومز در مصاحبه ای گفت:” من بسیار درمانده شده ام. واقعا خسته شده ام. به سلامتی او و شرایط جسمی اش اهمیت می دهم. اما دیگر نمی توانم این کار را بکنم”. در آگوست 2016 بیبر رابطه ی کوتاهی را با سوفیا ریچی آغاز کرد و گومز در صفحه ی اینستاگرامش ناخشنودی خود را از این ماجرا ابراز نمود.

سپس بیبر از رسانه های اجتماعی دور شده و گومز نیز بار دیگر با کنسل کردن تور خود برای بازیابی دوباره خود اقدام نمود. البته بعدها اعلام شد که به دلیل فشار کاری و نگرانی هایش برای سلامتی بیبر، پزشکان به گومز توصیه کرده اند که مدتی را به استراحت بپردازد.
 

4- مگان فاکس و برایان آستین گرین
 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که عاشق یکدیگرند

مگان فاکس و برایان آستین گرین در هنگام بازی در فیلم «امید و ایمان» (Hope & Faith) در سال 2004 با هم آشنا شدند. آن زمان فاکس تنها 18 سال سن داشته و گرین نیز 30 ساله بود اما فاکس به این نتیجه رسیده بود که گرین مرد رویاهای اوست و در همان نگاه اول عاشق او شد. وی گفت که از همان ابتدا گرین او را جادو کرده و او این جادو شدن را در تمام بدنش حس کرده است. در نوامبر 2006، آن ها با هم نامزد شدند اما در فوریه 2009 اعلام شد که این دو از هم جدا شده اند. اما این جدایی خیلی زود به پایان رسید و در سال 2010 آن ها به طور رسمی با هم ازدواج کردند.

این دو صاحب دو بچه شده و در سال 2014 فاکس اعلام کرد که بچه داشتن باعث شده که این دو به رابطه بینشان پایبند بمانند. فاکس گفته که به گرین علاقه دارد و او را برای سرپرستی فرزندانش مناسب می بیند و بهترین مرد برای اوست. در سپتامبر 2015، فاکس درخواست طلاق داد و علت آن را مانند همیشه تفاوت های غیرقابل حل اعلام کرد. با این که زمان جدایی این دو ژوئن 2015 اعلام شده اما از آن زمان بارها این دو با هم دیده شده اند. کمتر از یک سال بعد فاکس بار دیگر باردار شد و این دو بار دیگر با هم آشتی کردند.
 

5- آزی آزبورن و شارون آزبورن
 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که عاشق یکدیگرند

آزی و شارون آزبورن هر چیزی را که فکرش را بکنید تجربه کرده اند_ اعتیاد، بدرفتاری و حتی شکست روحی شدید_ و هر بار بدتر از دیروز بوده اند. این دو در سال 1982 با هم ازدواج کردند و سال گذشته با اتفاقی باورنکردنی از هم جدا شدند. در تابستان 2016، اعلام شد که آزی با آرایشگر خانوادگی شان، میشله پو، رابطه داشته و این که او تنها زن دیگری نیست که وی در دوران زندگیش با شارون با وی رابطه داشته است. بعد از مدتی گفته شد که وی به بیماری روانی-جنسی مبتلا شده و برای درمان در بیمارستان بستری شده است.

در می 2016، شارون وی را به دلیل خیانت از خود راند اما در نهایت با هم آشتی کردند. اگر چه این دو از سال های دور به مواد مخدر اعتیاد داشته و در سال 1989 نیز آزی سعی کرده بود همسرش را به قتل برساند اما این دو به نظر می رسد که به یکدیگر اعتیاد دارند و توان دوری از هم در آن ها دیده نمی شود.
 

6- کایلی جنر و تایگا
 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که عاشق یکدیگرند

علی رغم بحث های فراوان و قرض های بی پایان، به نظر می رسد که کایلی جنر و تایگا به هم معتاد هستند. به گفته ی رسانه ها این دو از زمانی که جنر 17 ساله بود با هم رابطه داشته و در نوامبر 2015 زمانی که تایگا 26 ساله شد به دلیل خیانت تایگا از هم جدا شدند. آن ها یک بار دیگر با هم آشتی کردند اما در می 2016 بار دیگر از هم جدا شدند. علی رغم این که این دو برای مدتی با اشخاص دیگری وارد رابطه شدند اما بار دیگر در سپتامبر 2016 به هم پیوستند و خیلی زود به مناسبت تولد کایلی به سفر رفتند. در نوامبر 2016 نیز کایلی جنر جشن تولد غافلگیر کننده ای برای تولد 27 سالگی تایگا گرفت و این دو به خوبی و خوشی در کنار هم هستند.
 

7- مایلی سایروس و لیم همسوورث
 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که عاشق یکدیگرند

مایلی سایروس در هنگام فیلم برداری فیلم «آخرین ترانه» (The Last Song) در سال 2010 با لیام همسوورث آشنا شد. همان سال این دو نامزدی خود را اعلام کردند اما به همان سرعت نیز اوضاع به هم ریخت. در آگوست 2010 آن ها از هم جدا شدند زیرا به دلیل مشغله کاری نمی توانستند زیاد همدیگر را ببینند و تنها یک ماه بعد بار دیگر به هم ملحق شدند. در نوامبر 2010 آن ها به قول خود یک دوره کوتاه استراحت تعیین کرده تا بر روی کارهای خود متمرکز شده و مدتی را به تنهایی بگذرانند اما نه برای یک مدت خیلی طولانی.

در آوریل 2011، این دو بار دیگر به هم پیوستند و در ژوئن 2012 نامزدیشان را اعلام نمودند. اما بعد از چند ماه بار دیگر همه چیز را منکر شده و به مدت دو سال تمام نشانه هایی از آشتی و جدایی مجدد بین این دو دیده می شد. تا این که در نوامبر 2015 آن ها بار دیگر به هم پیوستند.
 

8- کورتنی کارداشیان و اسکات دیزیک
 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که عاشق یکدیگرند

کورتنی کارداشیان و اسکات دیزیک برای بیش از یک دهه همواره در موقعیت آشتی و جدایی بوده اند. ارتباط آن ها در سال 2006، با هم آشنا شدند و در سال 2009 برای اولین بار از هم جدا شدند. اما وقتی که مشخص شد کورتنی باردار است با هم آشتی کردند و سپس اولین پسرشان میسون بدنیا آمد. آن ها دوباره در اکتبر سال 2009 که دیزیک در جشن تولد کارداشیان مست شد از هم جدا شدند اما در دسامبر 2009 بار دیگر با هم آشتی کردند. این دو بار دیگر در ژوئن 2010 برای مدت کوتاهی از هم جدا شده و با به دنیا آمدن دخترشان در جولای 2012 با هم آشتی کردند.

این دو تا سال 2014 رابطه ی بسیار خوب و مستحکمی داشتند اما در نهایت به دلیل بدرفتاری های دیزیک او را از خود طرد نمود. در همان ماه دیزیک به دلیل زیاده روی در مصرف مشروبات الکلی در بیمارستان بستری شد. در دسامبر 2014 با بدنیا آمدن پسر دومشان این دو بار دیگر به هم ملحق شدند. در جولای 2015 دیزیک با یک آرایشگر به نام خلویی بارتولی وارد رابطه شد اما در نوامبر 2016 اعلام شد که دیزیک و کورتنی بار دیگر در کنار هم زندگی می کنند. آشنایی با تعدادی دیگر از زوج های عاشق هالیوودی در ادامه این مطلب خالی از لطف نخواهد بود.

زوج های هالیوودی که به هم اعتیاد دارند +تصاویر

زوج های هالیوودی که به هم اعتیاد دارند +تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از وب سایت روزیاتو / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف