نمناک اخبارحوادث زورگیری از زن جوان با آش نذری!
زورگیری ، زورگیری از زنان
زن سارقی که از دو سال پیش به اتهام زورگیری و سرقت تحت تعقیب قرار داشت شناسایی و دستگیر کرد.
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1394
بازدید : 4,529 نفر

فرمانده انتظامی شهرستان بینالود با اعلام این خبر گفت:در پی مراجعه زنی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به دایره تجسس کلانتری شاندیز و اعلام بازگشت یک سارق تحت تعقیب به مخفیگاهش که دو سال پیش با همدستی مرد دیگری طلاهای وی را به سرقت برده و سپس متواری شده بودند بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران این دایره قرار گرفت.

سرهنگ عباس صارمی ساداتی افزود:در تحقیقات به عمل آمده این زن جوان اظهار داشت هنگامی که در خانه به همراه فرزندم تنها بودم زنی به همراه یک ظرف آش نذری به درب منزل مراجعه و پس از اطمینان از تنها بودن من ناگهان مرد دیگری که صورت خود را پوشانده بود به زور وارد خانه شده و با تهدید 41میلیون ریال از طلاجاتم را به سرقت بردند.

در ادامه پلیس با اطمینان از صحت موضوع طی یک عملیات پلیسی این سارق حرفه ای را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کرد.

سرهنگ صارمی ادامه داد:این زن 33ساله که پیش از این در پوشش خانواده همراه شوهر و فرزندش با سوار شدن در یک خودرو مسافربر با استفاده از اسپری اشک آور و توسل به زور این ماشین را به سرقت برده بودند از سوی پلیس آگاهی مشهد نیز تحت تعقیب قرار داشته و همسر وی که او را در سرقت ها همراهی می کرد در همین رابطه دستگیر شده بود.

وی خاطر نشان کرد:بازجویی ها از این زن زورگیر برای آشکار شدن زوایای پنهان پرونده و کشف سرقت های احتمالی دیگر ادامه دارد.

زورگیری از زن جوان با آش نذری!

زورگیری از زن جوان با آش نذری!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
برگرفته از پایگاه خبری پلیس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف