نمناک اخبارجامعه زورگیری با قمه از نوجوان 13 ساله در خیابان نبرد
زورگیری با قمه ، زورگیری
پسری که با دوستش در مسیر بازگشت از مسجد مورد حمله موتور سواران قرار گرفت در جریان زورگیری با قمه حتی لباس و کتانی هایش را هم از دست داد.
تاریخ انتشار : 22 تیر 1395

زورگیری با قمه از نوجوان 13 ساله

حدود ساعت دو بعدازظهر- یکشنبه 20 تیر- مأموران کلانتری 121 سلیمانیه تهران در جریان یک مورد خفت گیری و سرقت از نوجوانی در خیابان نبرد قرار گرفتند.

با اعزام مأموران گشت مشخص شد سارقان که دو مرد جوان خشن بودند ، با تهدید قمه، سد راه نوجوان 13 ساله شده و علاوه بر ساعت مچی و گوشی گرانقیمت پسرک، کتانی و لباس هایش را نیز درآورده و در یک چشم به هم زدن سوار بر موتورسیکلت گریخته اند.

عباس که هنوز از شوک حادثه بیرون نیامده بود به خبرنگارحوادث «ایران» گفت:«ساعت یک ربع به 2 بود که با دوستم امیرعباس از مسجد به سمت خانه می رفتیم. گرم صحبت بودیم که ناگهان یک موتور با سرعت جلوی ما پیچید. همه چیز آنقدر سریع اتفاق افتاد که من نتوانستم حرکتی کنم.

ترک نشین موتور پیاده شد و در حالی که مچ دستم را بشدت فشار می داد قمه ای از زیر پیراهنش درآورد و با آن تهدیدم کرد. در حالی که خیلی ترسیده بودم و دوستم نیز فرار کرده بود جرأت حرف زدن نداشتم. بعد هم مرد جوان با تهدید قمه، ساعت و موبایلم را گرفت. او قبل از رقتن وقتی نگاهی به سر تا پایم انداخت از من خواست کتانی هایم را هم در بیاورم اما من مقاومت کردم که او قمه را روی گردنم گذاشت بعد هم از ترس کتانی ها را از پایم درآوردم و به او دادم.»
رسیدگی به این سرقت از سوی مأموران کلانتری 121 سلیمانیه ادامه دارد.

زورگیری با قمه از نوجوان 13 ساله در خیابان نبرد

زورگیری با قمه از نوجوان 13 ساله در خیابان نبرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف