نمناک اخبارحوادث زورگیری دو جوان با کلت شاه کش
زورگیری ، زورگیری در ایران
دو جوان که اقدام به زورگیری با استفاده از اسلحه شاه کش کرده بودند در یک عملیات دقیق توسط نیروهای پلیس در آلونکشان دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 6 مهر 1394
بازدید : 3,600 نفر

ماجرای زورگیری دو جوان با اسلحه شاه کش

ماموران پلیس، دو جوان را که با یک کلت شاه کش اقدام به زورگیری از شهروندان جنوب پایتخت می کردند، دستگیر کردند.
بیست و پنجم شهریورماه ماموران کلانتری 177خاورشهر در حال گشت زنی بودند که تعدادی از شهروندان به آنها مراجعه و اعلام کردند دقایقی پیش دو سارق سابقه دار در حالی که با خود کلت شاه کش داشتند، اقدام به زورگیری از شهروندان در محدوده شهر ری کردند و پس از ارتکاب جرم داخل آلونکی در جاده اشرف آباد به محمود آباد مخفی شدند.

به دنبال اظهارات شهروندان، تیمی از ماموران کلانتری 177 خاورشهر رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند و با حضور در آلونک، دو متهم را پیدا کردند.
یکی از متهمان که بعدا خودش را «اشرف» معرفی کرد، به محض مشاهده ماموران پا به فرار گذاشت که یکی از ماموران، متهم را تعقیب و او را دستگیر کرد.
در همین حین متهم با مامور درگیر شد و مامور کلانتری متهم را دستگیر کرد و به داخل آلونک انتقال داد.
در ادامه یکی دیگر از متهمان به نام «سیاوش» نیز دستگیر شد که از او یک عدد ترازوی توزین مواد مخدر کشف شد.
همچنین از محل دستگیری متهمان یک قبضه اسلحه شاه کش فاقد فشنگ، یک قبضه چاقو غیر متعارف، سه دستگاه گوشی موبایل و دو دستگاه موتورسیکلت هوندا که پلاک آنها نیز دستنویس بود، کشف و توقیف شد.
متهمان به کلانتری منتقل شدند و هر دو اعتراف کردند که دارای سابقه کیفری بوده اند و اعتیاد به مواد مخدر نیز دارند.
خلیل شهبازی، سرکلانتر نهم پلیس پایتخت درباره این خبر گفت:«با توجه به سوابق متعدد این نوع سرقت ها، پرونده متهمان پس از تحقیقات مقدماتی برای بررسی تخصصی تر در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.»

زورگیری دو جوان با کلت شاه کش

زورگیری دو جوان با کلت شاه کش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از فرهیختگان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف