نمناک بهداشت و سلامتتغذیه متهم اصلی زیادی اشتها شناسایی شد!
زیادی اشتها ، دلیل اشتهای زیاد چیست
عامل و علت زیادی اشتها همان عاملی که اجازه نمی دهد چاقی شما به لاغری تبدیل شود توسط کارشناسان استرالیایی شناخته شد.

زیادی اشتها رابطه ای مستقیم با باکتری های معده دارد

گاهی بدون آنکه بخواهیم احساس گرسنگی های کاذب ما را به سمت اضافه وزن و خوردن انواع خوراکی ها می کشاند ، زیادی اشتها در برخی شرایط کاملا غیرقابل کنترل ایجاد شده و چاقی و بیماری های متعددی را به همراه دارد که یکی از علل اصلی آن توسط کارشناسان تشخیص داده شد.

یافته های جدید محققان در مورد علت زیادی اشتها

متخصصان استرالیایی دریافتند باکتری های معده می تواند بر اشتهای فرد تاثیر بگذارد.

شواهد اولیه از دو گونه باکتری نشان می دهد که این باکتری ها بر اشتهای فرد و تصمیم او برای غذا خوردن یا نخوردن تاثیر می گذارد.

آزمایش های انجام گرفته روی کرم میوه به محققان اجازه داد تا ارتباط بین رژیم غذایی و میکروب ها و تاثیر آن بر تمایل فرد به غذا خوردن را مورد ارزیابی قرار دهند.

زیادی اشتها

باکتری معده موجب زیادی اشتها می شود

در این بررسی مشخص شد کرم میوه هایی که از مصرف آمینواسیدها محروم می شوند قدرت باروری کمتری دارند و از تمایل بیشتری برای مصرف خوراکی هایی غنی از پروتئین برخوردارند. علاوه بر این، دو گونه باکتری هستند که می توانند میزان اشتها به مصرف پروتئین را در کرم هایی که از مصرف آمینواسیدها محروم شده اند از بین ببرند.

متخصصان استرالیایی اظهار داشتند:مقایسه سیستم پیچیده انسان با کرم میوه تاکید کننده اهمیت استفاده از مدل های حیوانی ساده تر برای فهم فاکتورهایی است که در سلامت انسان ضروری هستند. در کرم میوه پنج گونه اصلی باکتری وجود دارد که تعداد آنها در بدن انسان به صدها عدد می رسد.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، به گفته محققان گام بعدی این است که مشخص شود چگونه باکتری ها برای تغییر میزان اشتها بر مغز تاثیر می گذارند.

 

متهم اصلی زیادی اشتها شناسایی شد!

متهم اصلی زیادی اشتها شناسایی شد!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف