نمناک سرگرمیدیدنی ها زیباترین اسکناس دنیا در سال 2015 + تصاویر
اسکناس ، اسکناس جدید
به دنبال نشست سالانه جامعه اسکناس بین المللی جایزه زیباترین اسکناس سال به نیوزیلند تعلق گرفت و عنوان بهترین اسکناس سال 2015 را از آن خود کرد.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1395

زیباترین اسکناس سال 2015

اسکناس 5 دلاری نیوزیلند عنوان بهترین اسکناس سال 2015 را از آن خود کرد.این اسکناس در میان 40 طراحی واجد شرایط از 20 کشور به این عنوان دست یافت.

اسکناس جدید 5 دلاری نیوزلند امروز در "نشست سالانه جامعه اسکناس بین المللی" جایزه زیباترین اسکناس سال را دریافت کرد و توانست 19 کشور دیگر را در این رقابت شکست دهد.

این اسکناس زیبا از بین 20 اسکناس برتر جهان در نشست فوق انتخاب شده و نوع طراحی و استفاده از رنگ های خاص قهوه ای و نارنجی از دلایل انتخاب زیباترین اسکناس جهان بوده است.

در تصویر جلوی 5 دلاری جدید نیوزلند تصویر «ادموند هیلاری» کوهنورد شهیر نیوزلندی قرار دارد. وی به عنوان اولین کسی که قله اورست را فتح کرده، قهرمان ملی نیوزلند حساب می شود. در زیر می توانید مشخصات و تصاویر 5 دلاری نیوزلندی که به عنوان زیباترین اسکناس جهان انتخاب شده ببینید.

اسکناس 5 دلاری
تصویر پشت اسکناس 5 دلاری نیوزلند (زیباترین اسکناس جهان در سال 2015)

اسکناس 5 دلاری

تصویر روی اسکناس 5 دلاری نیوزلند (زیباترین اسکناس جهان در سال 2015)

زیباترین اسکناس دنیا در سال 2015 + تصاویر

زیباترین اسکناس دنیا در سال 2015 + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف