خبرنگار ورزشی
زیباترین دختر گزارشگر و خبرنگار ورزشی اسپانیا سارا کاربونرو نام دارد که در این کشور بسیار محبوبیت دارد و حدود یک سال است که در کنار کاسیاس دروازه بان تیم ملی اسپانیا حضور دارد.

جذاب ترین خبرنگار ورزشی زن اسپانیا

سارا کاربونرو (Sara Carbonero) خبرنگار و گزارشگر ورزشی است که در بین خبرنگاران زن تلویزیون اسپانیا از محبوبیت بیشتری نسبت به دیگران برخوردار است و یکی از علت های آن جذابیت چهره اوست.

جذاب ترین خبرنگار ورزشی زن اسپانیا

این خبرنگار ورزشی که « سارا کاربونرو » نام دارد، در سال 2009 توسط مجله FHM آمریکا به عنوان جذابترین گزارشگر ورزشی دنیا انتخاب شد.

ایکر کاسیاس تقریبا در تمام بازی های خود سارا کاربونرو را با خود همراه می کند .حتی در بازی های ملی اسپانیا با سوئیس « سارا کاربونرو » هم دقیقا در پشت سر ایکر کاسیاس حضور داشت و خبرهای ورزشی را به طور زنده برای تلوزیون اجرا می کردبسیاری از اسپانیایی ها معتقد بودند که این گزارشگر دروازه بان آنها، عامل شکست برابر سوئیس بوده است در مسابقات جام جهانی بوده است!

محبوبیت عجیب زیباترین خبرنگار ورزشی زن اسپانیا

کاسیاس و سارا درست یک سال قبل در آفریقای جنوبی و در جریان جام کنفدراسیون ها با هم آشنا شدند و از آن تاریخ تاکنون تقریبا هر روز روی جلد نشریات اسپانیایی به چشم می خورند.

وقتی گفته شد که سارا هم برای پوشش اخبار مربوط به تیم ملی اسپانیا به آفریقای جنوبی می رود، شکایتهای زیادی در این زمینه به گوش رسید.

خانم خبرنگار ورزشی بسیار مشهور با کاسیاس

زیباترین خبرنگار زن ورزشی اسپانیا همراه ایکر کاسیاس! + تصاویر

3.121
این مطلب مفید بود ؟138
برگرفته از جام نیوز -/ ن.م
نظرات
وبگردی