نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند + تصاویر
زیباترین زنان جهان ، زیباترین زنان دنیا
برخی از کشورهای جهان به داشتن زیباترین زنان معروف هستند, در این مطلب به ترتیب با 10 کشوری که زیباترین زنان جهان را دارند آشنا میشوید.

زنان این کشورها زیباترین زنان جهان هستند

زیبایی نعمت خدادادی است که در بعضی از افراد بیشتر وجود دارد . یک سایت معتبر در اقدامی جالب تصاویری از زیباترین زنان دنیا را جمع آوری کرده است . این زنان در کشورهای مختلف دنیا زندگی میکنند و از نظر زیبایی ، ظاهری بی نظیر دارند . در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک تصاویری از زیباترین زنان دنیا را مشاهده خواهید کرد .

زیباترین زنان اهل کدام کشورها هستند؟

ترکیه:

هر زمان که در مورد زیباترین زنان صحبت می شود، ترکیه همیشه رتبه اول را دارد لذت بردن از ارتباطات قوی با فرهنگ های مختلف تاریخی و امپراتوری های باستانی، باعث شده این کشور خانم های بسیار زیبای طبیعی را داشته باشد. زنان ترکیه به وسیله فضل و عظمت بی همتایشان شناخته شده اند.

زیباترین زنان ترکیه

عکس زیباترین زنان ترکیه

برزیل:

برزیل کشوری است که به خاطر ویژگی های جغرافیایی منحصر به فرد، طبیعت زیبا، تاریخ و فرهنگ زیبایش شناخته شده است و زنان برزیلی نیز به خاطر آگاهیشان در مورد اجتماع و سنت هایشان مشهور هستند. آنها به خوبی می دانند که چگونه خود را وارد کنند و نقش کلیدی ای در برگزاری مناسبت ها و جشن های کشورشان داشته باشند بنابراین، برزیل نیز به یک کشوری برای داشتن جذاب ترین زنان جهان تبدیل شده است.

زیباترین زنان برزیل

عکس زیباترین زنان برزیل

فرانسه:

فرانسه واقع در اروپای غربی است، فرانسه خانه شهرهای خیره کننده قرون وسطی ای است، روستاهای آلپ و سواحل مدیترانه ای جذاب. همچنین برای فرهنگ های گوناگون آن، غذاهای مختلف و مُد پر جنب و جوش اش مشهور است، همچنین این کشور خانه زنان واقعا زیبایی نیز هست. زنان فرانسوی به خاطر زیبایی بی همتایشان، نوع زندگی، رفتارهای دوستانه و مد بی نظیرشان شناخته شده اند ، این زنان جذاب نه تنها پیچیده هستند، بلکه دارای شخصیت های باور نکردنی ای نیز هستند.

زیباترین زنان فرانسه

عکس زیباترین زنان فرانسه

روسیه:

بزرگترین جامعه کشوری جهان، روسیه یک مکان جالب برای چشم اندازهای خیره کننده که شامل جنگلهای تاندرا تا سواحل نیمه گرمسیری است. درست مانند خود کشورش، زیبایی روسی و زنانش نیز در کل جهان معروف است و هیچ شخصی نمیتواند در مقابل شکوه و جلال آنها مقاومت کنند از بازیکنان تنیسورش تا ژیمناست هایش و از مدل ها تا بازیگرانش، زنان زیبای روسی همه را شیفته چشمان آبی فوق العاده زیبایشان و ویژگی های بی نقصشان میکنند.

زیباترین زنان روسیه

عکس زیباترین زنان روسیه

ایتالیا:

ایتالیا، با فرهنگ زیبایش، و لذت غذاهایشان و فرصت های غنی گردشگری اش، شناخته شده و در کنار اینها، ایتالیا جذابیت مدیترانه ای خود را نیز دارد دختران ایتالیایی نیز به همان اندازه به عنوان زیبای مدیترانه شناخته می شوند. واقعا دشوار است که در برابر بانوهای ایتالیایی زیبا، شگفت زده نشد. زنان ایتالیایی در حالی که در یکی از مراکز اصلی مد در جهان زندگی می کنند، اما دارای درک بسیار خوبی از مد نیز هستند که این باعث می شود آنها واقعا جذاب دیده شوند. به این دلیل است که آنها در رتبه بندی زیباترین زنان جهان قرار دارند.

زیباترین زنان ایتالیا

عکس زیباترین زنان ایتالیا

هندوستان:

هند، سرزمین تنوع، دارای چندین ویژگی منحصر به فرد و جاذبه های زیبایی است زنان هندی با پوست تیره خود و لباس های خیره کننده زنانه هندیشان(ساری) معروف هستند. موهای بلند تیره و چشم های زیبایشان آنها را به راحتی زیبا کرده است و آنها در میان زیباترین زنان جهان قرار گرفته اند.

زیباترین زنان هند

عکس زیباترین زنان هند

اوکراین:

این کشور عظیم اروپای شرقی به خاطر کلیساهای ارتودکس اش، ساحل سیاه و کوه های جنگلی و سبز با شکوه اش، شناخته شده است این کشور همچنین به خاطر داشتن بعضی از جسورترین و زیباترین زنان جهان هم شناخته شده خانم های اوکراینی ترکیب کاملی از حساسیت و جذابیت هستند.

زیباترین زنان اوکراین

عکس زیباترین زنان اوکراین

ونزوئلا:

واقع در ساحل شمالی آمریکای جنوبی است، و دارای بسیاری از جاذبه های توریستی فوق العاده است این کشور دارای خانم های واقعا زیبایی است که بیشترین تعداد تاج ها را از رقابت های مختلف زیبایی بین المللی به کشورشان ارمغان آورده اند. این کشور دارای بسیاری از دختران شایسته و برندگان این مسابقه است. زنان ونزوئلایی کاملا بی نقص ترسیم شده اند و ویژگی های جذابیت خاصی دارند ؛ ونزوئلا یکی از کشورهایی است که زیباترین زنان جهان را دارد.

زیباترین زنان ونزوئلا

عکس زیباترین زنان ونزوئلا

انگلستان:

زادگاه شکسپیر است و میتوانید از ترکیب فرهنگ های زیبایش لذت ببرید، انگلستان هر چیزی که شما از یک کشور انتظار دارید را فراهم کرده. زنان بریتانیایی نیز ترکیبی از فرهنگ های متنوع هستند که دارای تُن های رنگی مختلف پوستی و ظاهری هستند خانم های بریتانیایی پیچیده هستند، تحصیل کرده اند و همینطور جذاب، که درارای رتبه هایی چون سیاستمدار، بازیکن و بازیگر هستند.

زیباترین زنان انگلستان

عکس زیباترین زنان انگلستان

کانادا / آمریکا مشترکا رتبه دهم را دارند

در خیابان های مختلف شهر های آمریکا، می توانید با بسیاری از زنان زیبا که از پیشرفت های اجتماعی و پیشرفت های تکنولوژیکی برخوردار هستند، برخورد کنید. دانش آنها به زیبایی با شخصیت های جذابشان ترکیب شده و آنها را به یکی از زیباترین زنان جهان تبدیل کرده.

زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند + تصاویر

زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند + تصاویر
: امتیاز : 2.4 تعداد رای : 1006
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
این مطلب مفید بود ؟
486 520
نظر کاربران
سمیرا

سمیرا

ایران خودش زیباترین زنها رو داره. که زیبایی اکثر خانمها از دید مردم مخفیه. هانده ارچل و اون زن هندی بین اینا خوشگلن. ولی دلیل نیست که اونا زن خوشگل جهان باشن من قبول ندارم. من اصلا قبول ندارم. خودمو زیباترین زن جهان میدونم

پاسخ دادن 220 115
محمد

محمد

اوکی..حتما همینطوره...منم از نظر خودم متوسط هستم....

پاسخ دادن 48 25
باران

باران

به نطر من زنان ایرانی زیبا ترند

پاسخ دادن 74 35
احمد

احمد

بله زنان ایرانی ازهمه زیباترن

پاسخ دادن 35 17
sasan

sasan

صددرصدشمازیباترین زن جهانی

پاسخ دادن 55 16
Kiana

Kiana

الان همه زنان زیبای ایران دیده نمی شوند الان من از نظر دوستان و آشنایان زیبا هستم ولی الان هیچکس منو نمی‌شناسد و من را به زیبا ترین دختر جوان معرفی نکردند خودشیفته هم خودتونید

پاسخ دادن 28 16
ایمان

ایمان

????????????خخخ یه عکس میدی بانوی زیبا؟

پاسخ دادن 29 17
بابا

بابا

حتما زیبا هستی و من این را تایید می کنم

پاسخ دادن 11 10
مهدی

مهدی

همه ی ما زیبا هستیم خداوند چیز زشتی نیافریده تمام دستاوردش زیبا هستن

پاسخ دادن 25 5
ماریا

ماریا

دوباره بحث مذهبی شد

پاسخ دادن 11 14
Kiana

Kiana

واقعا با سمیرا موافقم

پاسخ دادن 10 5
افلین

افلین

حتما اینطوریه

پاسخ دادن 1 2
Zahra

Zahra

ایرانیا اکثرا خیلی آرایش میکنن به خاطر این به چشم نمیان

پاسخ دادن 17 2
 سهراب

سهراب

این رو خوب اومدی گلم

پاسخ دادن 5 3
ساناز

ساناز

مهم اینه که خودت این زیبایی رو داشته باشی نه اینکه عمل کنی فکر کنی زیبایی

پاسخ دادن 26 8
نریمان

نریمان

خیلی ببخشید خانم ولی این کانال بازدید کننده ی مرد هم داره

پاسخ دادن 7 3
سپیده

سپیده

باید باطن خوب باشه نه ظاهر

پاسخ دادن 10 3
Ali

Ali

درون انسان باید زیبا باشه نه ظاهر

پاسخ دادن 24 6
ارمین

ارمین

دختران ایرانی بهترین دختران جهان

پاسخ دادن 48 22
آناهیتا

آناهیتا

به نظر من ایران زنان زیبایی داره کورد لر ترک یابقیه قوم های ایرانی همه جا قشنگ داره ما نمیتونیم هیچ وقت بگیم فلان کس زیباترینه چون زیباتر از اون هم وجود داره

پاسخ دادن 40 9
Shaki

Shaki

ایرانی از همه بهتره منم بازیگر شم .پول داشته باشم. نامزد رونالدو شم خوشکل ترین دختر جهان میشم با عمل

پاسخ دادن 14 11
امین

امین

بنده نزدیک به 10 کشور اروپایی در سالهای اخیر سفر کرده ام به نظرم روسیه و اوکراین و لهستان و کشورهای اسکاندیناوی زیباترین ها هستند ، وب سایت های معتبر هم که سر برنید متوجه میشد. بانوان ما در حد و اندازه انها نیستند به نظر من

پاسخ دادن 34 48
سمیرا

سمیرا

نه من نظر خودمو گفتم که زیباترینم. منظورم اینکه در مقابل ادعای اوناکه زیباترینن منم این ادعا را میکنم که زیباترینم. نه به نظرمن اصلا زیباترین وجود نداره. حرف را که گفتین به رخ بکشین به من نگین به اونایی بگین که مدل میشن و ادعا میکنن زیباترینن و تو اینیستا و بقیه فضای مجازی به دنبال فالوور هستن. نه که من فقط یه حرف زدم. به نظرم سایر خانمهای کشور زیبانیستن اونا زرد و چشم سبز بی مزه و کک و مک دارن. ولی اکثر ایرانی ها چشم درشت و مشکین. فقط چون پوشش دارن بخصوص اکثر شهرستانیها چادرین و در معرض دید نیستن. اکثرا موهای زیبایی دارن ولی چون پوشش دارن از دید شما مخفین

پاسخ دادن 45 11
blue eys

blue eys

اخه چشم مشکی درشت کجاش خوشگلی داره متاسفانه مردم ما حسودن خوشگلترینا همیشه چشم رنگین

پاسخ دادن 9 50
صنوبر

صنوبر

افرین بر این عزت نفس و تشخص ملی ...شما قابل تحسین هستید میدونم که در یک خود باوری ملی و میهنی می توانید سربلند و افتخار افرین باشید

پاسخ دادن 12 4
سعید

سعید

سمیرادرست میگه ب نظرمن ایرانی‌هاآب نمیبینن وگرنه شناگرهای خوبی هستن.

پاسخ دادن 6 1
لاله

لاله

اخه تو چطور دلت میاد اینو بگی چشم درشت مشکی ک خیلی قشنگه.

پاسخ دادن 21 3
Saya

Saya

متاسفم برات که مردم خودتو حسود جلوه میدی .. در ضمن چشم رنگی ها هیچ جذابیت و خوشگلی ندارن . زیباترین ست جهان و خوشگلترین ست جهان چشم و ابرو مشکی ها هستن .. برو یکم تحقیق کن بفهم ..

پاسخ دادن 16 5
فاطمه

فاطمه

اینقد مشکلات داریم حالا شما سر زیبایی زنان بحث میکنین...اخرش همشون استخون میشن

پاسخ دادن 41 4
saeid

saeid

خدای دم شما گرم تیرو زدی توی حدف با این جملت

پاسخ دادن 8 2
لوفتوسچیک

لوفتوسچیک

زنای ترکیه اصلا و ابدا خوشگل نیستن. ایرانی ها خیلی خیلی بهترن

پاسخ دادن 14 7
محمد

محمد

زیباترین دختران به ایران،ترکیه،آذربایجان،لهستان،روسیه،کره وهندتعلق داره که دختران کورد زبان یا کردستانی زیبا ترین هاهستند

پاسخ دادن 18 14
لاله

لاله

از نظر من هرکسی ب طریقی زیباست یکی چهره یکی اخلاق .حالا خوشبحال کسی ک هردوشو داره و اینکه دخیا همه قشنگن چه خارجی چه ایرانی:-):-)

پاسخ دادن 12 4
فاطمه

فاطمه

دختان ایرانی زیباترن

پاسخ دادن 4 4
هستی

هستی

پول نداشته باشی خوشگلی هم بدردت نمیخوره. مایه عذابه. لعنت به این پوووول

پاسخ دادن 16 7
sa

sa

درودبرتو

پاسخ دادن 3 0
عسل

عسل

ایرانی هر کجای دنیا هم باشه زیبا ترینه چون یک ایران است و نام ایران و دارد

پاسخ دادن 5 9
ناهید

ناهید

بنظرم بشینید به اوضاع احوالتون گریه کنید، با این همه مشکلات به فکر زیبای هستید؟

پاسخ دادن 7 3
یزدان

یزدان

درست میفرمایید باید ما به فکر نان باشیم چون با استانداردهای اونها خیلی فاصله داریم

پاسخ دادن 4 3
ھستی

ھستی

به نظرمن زیبایی زن درنجابت وپاکی ھست چه ازنظرظاھری زیباباشی چه زشت

پاسخ دادن 14 2
مهدی

مهدی

بنظر من ایران رتبه اول داره تو زشت بودن تازه آرایش ازشون بگیری دیگه واویلا واویلا

پاسخ دادن 18 8
هانیتا

هانیتا

حالا ما دختریم ارایش میکنیم شما که پسرین چرا ابرو بر میدارین و رژ میزنین والااااا

پاسخ دادن 15 5
گيتار شكسته

گيتار شكسته

دختران ايران زمين خوشگلن اما متاسفانه با عمل ها چهره اي مصنوعي دارن و همين باعث شده إيراني به تنها كشوري با داشتن چنره ي مصنوعي شناخته بشه

پاسخ دادن 4 0
هانده ارچل

هانده ارچل

قبول دارم من خیلی به اندازه شما ایرانیا زیبا نیستم حتما اشتباهی شده....

پاسخ دادن 9 2
امید

امید

تو خیلی خوشگلی

پاسخ دادن 0 0
Amir

Amir

شما خودتودرگیر نکن عزیزدل

پاسخ دادن 2 0
nargess

nargess

سلام به نظر من زیباترین دختران جهان دختران کشور با افتخارم افغانستان هست پس به سلامتی تمامی دختران افغانستان

پاسخ دادن 9 11
آرتمیس

آرتمیس

به نظر من کسی که یه شهر دنبال شه از همه زیبا تره اونم منم که همه تو حسرت یه لحظه دیدنم بال بال میزنن

پاسخ دادن 4 12
حورا

حورا

من بدرنگ هستم

پاسخ دادن 3 1
هستی

هستی

خود شیفته این چقدر شما ????????

پاسخ دادن 0 1
elena

elena

فقط و فقط زنان کورد و عرب

پاسخ دادن 4 4
سمیرا ب

سمیرا ب

حاضرم با کل دنیا تو زیبایی رقابت کنم

پاسخ دادن 2 9
sa

sa

خیلی اعتمادبه نفست بالاس

پاسخ دادن 1 0
ناشناس

ناشناس

سالها دل طلب جام جم ازمامیکردآنچه خودداشت زبیگانه تمنا میکرد

پاسخ دادن 6 0
ایدا

ایدا

من که میگم زیبا ترین زن ها ایرانی ها نیستن . کسانی هم که انقدر از زیبایی زن های ایرانی حرف میزنن بهتر یه سفری به ترکیه بکنن شاید بفهمن حرفشون رو پس بگیرنه

پاسخ دادن 5 6
فرشید

فرشید

به نظر من دختر ارژانتینی خوشگلتر از بقیشون بود

پاسخ دادن 0 1
ایدا

ایدا

نظرت به درد خودت میخور فرشید جان

پاسخ دادن 2 0
ایسان

ایسان

با پسر مردم اینطوری صحبت نکن......

پاسخ دادن 8 0
محمد

محمد

ازدخترایرانی خوشگلتر وجودنداره.

پاسخ دادن 3 1
ایدا

ایدا

اخه زیبا تر از من هم توجهان پیدا میشه

پاسخ دادن 2 2
                ثنا

ثنا

فقط الناز شاکر دوست . اون عشق منه . به نظر من زیبا ترین زن دنیا اونه .

پاسخ دادن 3 3
عسل

عسل

ثنا جون فقط اون که نه نیکی کریمی و مهناز افشار و سحر قریشی هم خوشگل اند .

پاسخ دادن 1 4
ثنا

ثنا

خوب هر کی یه سلیقه داره دیگه .

پاسخ دادن 1 1
نغمه

نغمه

حق منو خوردن خخخخخ زیبایی طبیعی که ازهمشون سرترم البته نظر بقیه هست نه نظرخودم کاش منم مشهوربشم خخخخخخ

پاسخ دادن 1 1
Ahora

Ahora

شما الانم مشهورید:/

پاسخ دادن 1 1
سحر

سحر

به نظر من زنان ایران زیباترین اما چون آنها طرز لباس وپوششون فرق میکنه با پوشش زنان ایران به همین دلیل زیبا دیده می شوند

پاسخ دادن 4 0
پرنیا

پرنیا

به نظر من که همه جا خوب و بد داره بعد هم الان ما داریم درباره زیبایی ظاهری صحبت میکنیم نه باطنی دوستان

پاسخ دادن 2 0
محمد

محمد

به نظرم بانوان زنجانی از همه بانوان ایرانی خوش تیپ ترند

پاسخ دادن 1 3
ایدا

ایدا

بیچاره سمیرا حالا یه حرفی زد گفت خودش رو زیبا ترین زن میدونه حالا همه بهش تعنه میزنن

پاسخ دادن 3 1
زهرا

زهرا

بله دخترای زنجان معروفن

پاسخ دادن 3 3
hellboy

hellboy

من خیلی کشور ها رفتم ولی به نظر من خانم های ایرانی واقعا جزو زیبا ترین ها هستن

پاسخ دادن 1 2
یحیی

یحیی

تو منطقه خاورمیانه، دخترای گرجی، چرکس، تورک و کورد از همه زیباترن، تو دنیا هم دخترای روس، اوکراینی و کشورهای اسکاندیناوی از همه خوشگلتر و زیباترن

پاسخ دادن 3 5
لیلا

لیلا

زیباترین دختردخترباحجاب ایرانیه که خودشودرمعرض دیدهمه قرارنمیده بنظرمن

پاسخ دادن 12 2
احمد

احمد

آفرین لیلا جان خانمهای باحجاب از نگاه ماآقایون ازهمه زیباترن....خیلی ماهی

پاسخ دادن 3 1
Romin

Romin

زهرا خانم منم بانظرتون موافقم زیباترین زنهای دنیا تو زنجان فقط هست

پاسخ دادن 1 0
مینو

مینو

اینا چیه میگین .خوشگل خوشگل .اولا که ایرانی ها خیلی ارایش میکنند.ثانیا قیمت دلارو ببین

پاسخ دادن 1 0
اتیلا

اتیلا

زیبایی ایرانی ها به دلیل کثرت تورک ها و کورد ها هست...وگرنه پارس ها اصلا نژاد زیبایی نیستند

پاسخ دادن 10 4
ایدا

ایدا

ببین زهرا جان الان یه چیزی میگم ها اخه کجای این بی مصرف ها معروفن به خدا اسم زنجان رو که میاری همه فرار میکنن چه برسه به زن ها شون

پاسخ دادن 3 4
بهرام

بهرام

زیبا همه جایه زمین هست ومربوط به کشور خاصی نیست همه جا زشت وقشنگ داره.مشکل ما نبودشرایط خوب زندگیه هرج ومرجه ایران.اینا مشکل ما نیس.قشنگ مشنگو وللش.

پاسخ دادن 1 0
رضا

رضا

آره دخترای زنجان خیلی زیبا هستن

پاسخ دادن 3 2
Samana

Samana

عزیزان زیباترینها در همه کشورها هستن و با بقیه ملیت ها متفاوت هستن .هر کشوری دختراش زیبایهای خاص خودشونو دارن

پاسخ دادن 5 1
nsp

nsp

دختران کورد زیباترین دخترای جهانند.مخصوصا دخترای سردشت کوردستان

پاسخ دادن 2 3
nsp

nsp

کی از همه قشنگ ترررررره خخخخخخخخخ

پاسخ دادن 1 0
ارین سپهر

ارین سپهر

من من من من خخخخخ

پاسخ دادن 2 2
نرگس

نرگس

از نظر من اینا اصلا" زیبا نیستن ,تو هر کشور وهر نژادی زشت وزیبا هست

پاسخ دادن 4 0
فرشید

فرشید

به نظرمن زنهای ایران بهترین زنهای دنیا هستن هم ازلحاظ صورت وهم از لباسهاشان وبا کمال ومهربان

پاسخ دادن 4 0
نازی

نازی

زنای ترکیه یه تن ارایش میکنن ادعاشونم میشه

پاسخ دادن 1 1
علی

علی

هرمنطقه ایی مردمش ظاهربین ترن مردمش خوشگل ترن

پاسخ دادن 0 0
به سلامتی ما زشتا که

به سلامتی ما زشتا که

بسلامتی ما زشتا که اگه ما زشتا نباشیم شما خوشگلا بهچشم ننمیایید

پاسخ دادن 7 0
ايران سربلند

ايران سربلند

بهترين مردمان سيرت نيكوترين انهاست نه صورت ابزاربازي

پاسخ دادن 3 1
Mili

Mili

یعنی اگر یه عکس از خودم بذارم دیگه کسی راجب خانمای جهان نمیتونه حرف بزنه.خدا بهم چهره ای داده که هر کسی منو میبینه محو قدرت خدا میشه.ازش ممنونم چون این موهبت نصیب کمتر کسی میشه

پاسخ دادن 17 17
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف