نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده نکاتی که شما را به زیباترین فرد تبدیل می کند
زیباترین ، زیباترین جملات
در دنیای امروز بسیاری از انسان ها برای اینکه زیباترین فرد باشند و جلب توجه کنند دست به هر کاری می زنند. انواع عمل های جراحی ، انواع رژیم های غذایی و... غافل از آنکه همه این موارد زیبایی ظاهری را برایشان به ارمغان می آورد، نه انسانیت و مهربانی را.

برای اینکه تبدیل به زیباترین فرد شوید این مطلب را از دست ندهید

 

تلاش برای زیباترین شدن، بهترین شدن، مورد توجه و تمجید قرار گرفتن برای عده زیادی از مردم به قسمت مهمی از زندگیشان تبدیل شده است. استفاده از انواع روش های ممکن برای زیبایی صورت و بدن و همچنین هزینه های فراوان برای خرید انواع لباس های خاص کارهایی است که انجام می دهند تا زیباترین باشند. اما هر چه تلاش می کنند باز هم به آنچه م خواهند نمی رسند و همچنان از خود ناراضی هستند.برای این دسته از آدم ها نسخه ویژه ای داریم که آنها را از همه اطرافیانشان ، حتی از هنرپیشه های معروف هم زیباتر کند.

زیباترین چشمان دنیا

نکاتی برای داشتن زیبایی بیشتر

برای اینکه چشمان دوست داشتنی داشته باشید...

شاید نقطه اوج صورت هر انسانی چشمان زیبای او باشد، اما مطمئن باشید با لنزهای رنگی، با کاشت مژه مصنوعی و با آرایش، چشمانتان آن جور که می خواهید و تصور می کنید، زیباتر نخواهد شد. برای اینکه چشمان دوست داشتنی داشته باشید، خوبی های مردم را بکاوید، با عشق به دنیا بنگرید، چشمانتان را پر از نور محبت کنید و به دنبال نشانه های قدرت خدا در زمین باشید.

زیباترین گونه های دنیا را داشته باشید

نکاتی برای داشتن گونه های زیبا

برای اینکه گونه های زیبایی داشته باشید...

لازم نیست گونه بکارید، از رژ گونه استفاده کنید، فقط سعی کنید همیشه لبخند بزنید و با مهربانی صحبت کنید.

وقتی شما می خندید، ناخودآگاه گونه هایتان برجسته تر می شود و این همان معیار زیبایی امروز است. وقتی با عشق و مهربانی با دیگران صحبت می کنید، ناگزیر از لبخند هستید و لبخند همان چیزی است که شما را مانند فرشتگان رویایی می کند.

برای اینکه بدن متناسبی داشته باشید...

تمام چاقی ها و بد هیکلی های ما ناشی از بد غذایی است، پس اگر ، غذای خود را با افراد نیازمند تقسیم کنید، نمی توانید آنقدر بخورید که شکمتان بزرگ شود و سپس به دنبال راه های کوچک کردن شکمتان باشید.

زیبایی یک زن در زیبایی لباس هایی که می پوشد نیست و یا شکل ها و فیگورهای متفاوتی ظاهر می شود و یا مدل هایی که موهایش را درست می کند، زیبایی یک زن باید در چشمانش دیده شود، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست، جایی که منزلگه عشق است

زیباترین موهای دنیا را داشته باشید

داشتن موهای زیبا با انجام این کارها

 

برای اینکه موهای زیبایی داشته باشید ...

موهای زیبایی که در باد پریشان شود، آرزوی تمام زنان زیبا پسند است، اما بسیارند زنانی که موهایی به سان ابریشم دارند و بازهم غم از چهره شان می بارد، برای داشتن موهای رویایی، اجازه دهید،  کودکی روزی یک بار انگشتانش را میان موهای شما بازی دهد. بچه ها هدیه های خدا هستند و در کودکی آنقدر معصوم و بی ریا اند که به هر چیزی که دست می زنند آن را مثل خود پر شور و نشاط می کنند، درست مثل قصه ی بچگی ها که در ان شاهزاده خانمی به هر چیزی که دست می زد، طلا می شد.

شاید به نظرتان برسد که متون بالا کمی شعاری و کلیشه ای است البته اگر بدانید که این سخنان از زبان من نویسنده ایرانی نیست، شاید نظرتان کمی عوض شود.

این اشعار یک نویسنده و معلم آمریکایی به نام سام لونسون Sam Levenson است که برای نوه اش این شعر را سروده است، اسم این شعر «زمانی برای آزمودن نکات زیبایی » "Time Tested Beauty Tips" است و متن کامل آن به شرح زیر است.

برای اینکه گونه های زیبایی داشته باشید، با مهربانی صحبت کنید.

برای اینکه چشمان دوست داشتنی داشته باشید، خوبیهای مردم را بکاوید.

برای اینکه بدن متناسبی داشته باشید، غذای خود را با افراد نیازمند تقسیم کنید.

برای اینکه موهای زیبایی داشته باشید اجازه دهید، کودکی روزی یک بار انگشتانش را میان موهای شما بازی دهد.

برای این که با وقار به نظر برسی با علم و دانش باش، در ان صورت هیچگاه تنها نخواهی بود.

بیش از هر چیز ، مردم باید احیا شوند ، تقویت شوند ، تجدید و بخشیده شوند، هرگز کسی را نرانید.

 بدانید هر زمان احتیاج به یاوری داشتید، آن را در انتهای هر یک از بازوانتان پیدا خواهید کرد.

با گذشت زمان خواهید دانست که دو دست دارید، یکی برای کمک به خود و دیگری برای یاری رساندن به دیگران.

زیبایی یک زن در زیبایی لباس هایی که می پوشد نیست و یا شکل ها و فیگورهای متفاوتی ظاهر می شود و یا مدل هایی که موهایش را درست می کند، زیبایی یک زن باید در چشمانش دیده شود، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست، جایی که منزلگه عشق است.

 زیبایی یک زن در خط و خال صورتش نیست، زیبایی واقعی یک زن در روحش انعکاس دارد، این محبتی را که با عشق می دهد، این شور عشق است که او نشان می دهد. و زیبایی یک زن با گذشت زمان افزایش پیدا می کند.

نکاتی که شما را به زیباترین فرد تبدیل می کند

نکاتی که شما را به زیباترین فرد تبدیل می کند
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 56
برگرفته از تبیان -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 52 4
نظر کاربران
نرگس77

نرگس77

واقعا زیباو تکان دهنده بود....مرسی

پاسخ دادن 1 0
مارتین

مارتین

سلام سنجد هم معجزه میکنه هم خود سنجد هم ارد سنجد واسه درمانمعده

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف