زیباترین مادران دنیا

کد مطلب : 1038زمان مطالعه : 1 دقیقه
زیباترین مادران مد سال دنیا که با وجود بچه دار شدن از زیبایی آن ها چیزی کاسته نشده است.مشهورترین و زیباترین مد های زن جهان . زیباترین مادران دنیا.

 

کارولینا کورکووا :

زیباترین مادران دنیا


 مدل 28 ساله ی متولد جمهوری چک، شهرتش را به عنوان یکی از مدل های ویکتوریا سیکرت به دست آورد. عکس های وی گویای آن است که مادر شدن، نتوانسته تاثیر منفی بر حرفه ی او بگذارد.
 


 

ناتالیا ودیانوا :

زیباترین مادران دنیا


مدل زیبای روس، در سال 2111 با جاستین پرتمن، ازدواج کرد. این زوج سه فرزند دارند که به ترتیب در سال های 2111، 2116 و 2117 به دنیا آمدند. ناتالیا در رده بندی پردرآمدترین مدل های مجله ی فوربس در سال 2112، با 8.6 میلیون دلار در رده ی سوم قرار دارد.
 


 

ژیسل بوندچن :

زیباترین مادران دنیا


مدل 32 ساله ی برزیلی که به نوشته ی مجله ی فوربس (Forbes)، بیشترین دستمزد را به عنوان یک مدل در دنیا گرفته و شانزدهمین زن ثروتمند جهان به شمار می رود. جیسل که سردبیر مجله ی معروف وُگ (Vogue) او را “مدل هزاره” می نامد، در سال 2119 ازدواج کرد و در همان سال پسرش را به دنیا آورد. او در سال 2112 نیز به همان جذابیت پیشین است.

 میراندا کر :

زیباترین مادران دنیا


مدل استرالیایی 29 ساله که از سال 2117 به عنوان یکی از معروف ترین مدل های ویکتوریا سیکرت شناخته می شود. او در سال 2111 با اورلاندو بلوم، بازیگر سینما ازدواج کرد و یک سال بعد پسرشان متولد شد.
 دوتزن کروس :

زیباترین مادران دنیا


مدل 27 ساله ی هلندی، نه تنها یکی از «فرشتگان ویکتوریا سیکرت» است که تصویرش بر روی بیش از ده مجله ی اصلی دنیای مد نیز قرار گرفته است. داتزن از ژانویه ی 2111 صاحب اولین فرزندش شده است.
 

زیباترین مادران دنیا

3.1103
این مطلب مفید بود ؟6439
برگرفته از parsnaz.ir
وبگردی