نمناک سرگرمیدیدنی ها مردی که زیباترین و جذاب ترین گدا شناخته شد
زیباترین گدا ، گدای جذاب برزیل
این آقای 30 ساله که حسابی دلبری کرده , گدا و معتاد است او با یک عکس معروف شد و به زیباترین گدای برزیلی شناخته شد.
بازدید : 8,845 نفر

مدلینگی که زیباترین گدا شد

رافائل مردی است که به زیباترین گدا معروف است که با این عکس توانست دلبری کند و به این شهرت برسد ناگفته نماند او اول مدلینگ بود.

یک مرد جذاب و خوش عکس و در عین حال معتاد و خیابان گرد که عکسش در شبکه های اجتماعی مشهور شد.

عکس وی در شبکه های اجتماعی بیش از 50 هزار بار به اشتراک گذاشته شده است به یک چهره معروف در جهان تبدیل شده است. ماجرا از آنجا شروع می شود که یک زن توریست در جریان دیدار از شهری در برزیل از این مرد درخواست می کند تا عکسی از او بگیرد و این خانم بعد از گرفتن و قرار دادن این عکس در صفحه شخصی اش،

زیباترین گدا

این مرد زیباترین گدا است

 عکس رافائل نونس بیش از 50 هزار بار به اشتراک گذاشته شد و سبب شد تا این مرد 30 ساله با وجود لباسهای کهنه ای که بر تن داشت،به سبب صورت زیبا و چشمان آبی خیره کننده اش دل هزاران نفر را در سرتاسر دنیا تسخیر کند.گفته شده وی قبلا یک مدل بوده که به دلیل مصرف مواد مخدر به این حال و روز درآمده است.

رافائل در مصاحبه با یک تلویزیون محلی در حالی که گریه می کرد گفت:”این مواد مخدر بود که من را به سوی زوال و نابودی سوق داد.من با آدمای زیادی مواجه میشم که وقتی میبینن موقعیت اجتماعیت مناسب نیست،تورو حتی جزء آدم به حساب نمیارن.خانواده رافائل پس از معاینه شدن او در کلینیک سائوپائولو(شنبه گذشته)هنوز به بهبودی و بازگشت او به زندگی امیدوارند.

مردی که زیباترین و جذاب ترین گدا شناخته شد

مردی که زیباترین و جذاب ترین گدا شناخته شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 31
برگرفته از اتاق خبر 24 -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 24 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف