نمناک سرگرمیدیدنی ها مسابقات انتخاب زیباترین گاو شیرده + تصاویر
گاو ، گاو شیرده
در چهل و چهارمین دور انتخاب زیباترین گاو شیرده نژاد هولشتاین بیش از 170 کاندیدا به رقابت پرداختند که گاو شش ساله ای عنوان زیباترین گاو شیرده آلمان در سال 2017 را از آن خود کرد.

انتخاب زیباترین گاو شیرده آلمان

در این مسابقه صاخبان گاوهای شیرده با استفاده از لواز آرایشی و تزیینی گاوهای خود را به زیباترین شکل ممکن در آورده اند تا جایزه مسابقات زیباترین گاو شیرده را از آن خود کنند.

در "وردن" واقع در ایالت نیدرزاکسن آلمان سالانه مراسم انتخاب بهترین گاو های آلمان از نژاد گاو شیرده هولشتاین برگزار می شود.

برای سال 2017 بیش از 200 گاو کاندیدا در 18 موضوع به رقابت پرداختند. هر سال دامداران با بهترین گاوهای خود عازم شهر "وردن" می شوند تا در این رقابت شرکت کنند. شهر وردن بخاطر پرورش اسب نیز از شهرت بسیار برخوردار دارد.

گاو شش ساله ای به نام "مادام"، متعلق به هنریک ویله، دامدار اهل "اسن"، عنوان زیباترین گاو شیرده آلمان در سال 2017 را از آن خود کرد.

در مسابقه انتخاب زیباترین گاو شیرده در آلمان برای زیبا سازی هر گاو، ساعت ها بر روی آن با انواع و اقسام لوازم آرایش کار می شود.
 
گاو
گاو
گاو
گاو
گاو
گاو
گاو
گاو
گاو

مسابقات انتخاب زیباترین گاو شیرده + تصاویر

مسابقات انتخاب زیباترین گاو شیرده + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف