نمناک سرگرمیگوناگون زیباترین گوسفندان جهان در نیوزیلند + تصاویر
زیباترین گوسفندان ، گوسفندان در نیوزیلند
زیباترین گوسفندان جهان در نیوزیلند هستند که ظاهری متفاوت دارند و شبیه به سگ های خانگی هستند و نژاد آن ها به نام والایس بلک نوز می باشد.

زیباترین گوسفندان جهان در نیوزیلند

یکی از حیواناتی که از همان ابتدای بشریت برای تامین نیازهای انسان استفاده شده اند، گاوها و گوسفندها می باشند که این روزها هم مشتقات گوسفندها و گاوها مورد استفاده ما هستند. با این وجود گوسفندها هم همانند حیوانات دیگر دارای نژادهای گوناگونی می باشند که به مرور این تغییرات نژادی بر روی خصوصیات ظاهری و حتی رفتاری آنها نیز موثر است.

زیباترین گوسفندان

کمیاب ترین و زیباترین گوسفندان جهان

اما آیا تا به حال اطلاعاتی در مورد یک نژاد نادر گوسفندان به نام " والایس بلک نوز " مطالعه نموده اید؟! آیا با این نژاد آشنا هستید؟! نژاد والایس بلک نوز متعلق به منطقه والایس واقع در سوئیس می باشد که این نژاد با نژادهایی که تاکنون مشاهده نموده اید بسیار متفاوت هستند و از طرفی شاید کم بودن این گونه می باشد.

زیباترین گوسفندان در سوئیس

نژاد زیباترین گوسفندان به نام والایس بلک نوز

اما اخیرا زن و مرد کشاورز اسکاتلندی با نام های سالی استراتدی و لیندسی، به دلیل علاقه ای که به این نژاد داشتند، با موفقیت توانستند 10 عدد از این نژاد زیبا و دوست داشتنی از گوسفندان را از اسکاتلند به مزارع خود منتقل سازند.

زیباترین گوسفندان دنیا

زوجی که از زیباترین گوسفندان نگهداری می کنند

زن و شوهر کشاورز این روزها دارای زندگی بسیار دوست داشتنی در کنار این گوسفندها می باشند و حتی برای راحتی آنها به حومه شهر جابجا شدند.

با این وجود زمانیکه آنها قصد انتقال این گوسفندان زیبا را به مزارع خود داشتند، مخالفت های بسیار زیاد شد و گفته می شد که با این کار ممکن است جان آنها به خطر بیافتد و در عین حال آنها موفق به انتقال آنها شدند.

 عکس زیباترین گوسفندان دنیا

زیباترین گوسفندان دنیا شبیه به سگ های خانگی

جالب ترین قسمت آنجایی است که این زوج نیوزیلندی تنها در طی مدتی کوتاه توانستند تعداد این گوسفندان را از 10 عدد به 16 عدد برسانند. اما به گفته خانم سالی استراتدی، این گوسفندان زیبا یکی از شگفت انگیزترین گونه ها می باشد که برخلاف گونه های دیگر گوسفندان به سگ های خانگی شباهت دارند!!

زیباترین گوسفندان جهان که شبیه به سگ های خانگی هستند

زیباترین گوسفندان جهان در نیوزیلند + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف