زیبایی نوزاد
اگر باردار هستید و دوست دارید نوزادتان خوشگل باشد در این دوران میوه به زیاد بخورید زیرا باعث زیبایی نوزاد میشود.

میوه به باعث زیبایی نوزاد میشود

اگر چه ژنتیک در زیبایی نوزاد نقش دارد اما می توان از برخی مواد غذایی که در زیبایی کودک تأثیرگذار است، در دوران بارداری استفاده کرد.

یکی از خاصیت های میوه به جلوگیری از سقط جنین و نوزاد را خوش آب و رنگ کرده و از ویار زنان آبستن نسبت به خوردن خاک و گل جلوگیری می نماید .

زیبایی نوزاد

میوه به و زیبایی نوزاد

یک متخصص تغذیه گفت:خوردن میوه به در پیشگیری از سکته مغزی و قلبی کمک موثری می کند.
به، این میوه خوش عطر و طعم، دارای فواید بسیار است. طبع این میوه “معتدل و تر” است و بسته به مناطق رویش آن می تواند “سرد و تر” باشد.
این میوه دارای ویتامین های آ و ب بوده و دارای خواص سیب است و خوردن به در دوران حاملگی باعث زیبایی نوزاد می شود. همچنین مصرف به باعث تقویت قلب شده و به علت باز کردن رگ های کرونر قلب از سکته قلبی جلوگیری می کند.
این میوه به جهت مزاجی قابض بوده و از این رو ترشح زیاد بزاق دهان را اعتدال می بخشد.

وی با بیان این که مصرف این میوه به صورت مربا نیز در درمان رماتیسم موثر است، افزود:روغن به، در درمان زخم معده، اثنی عشر و تورم کبدی تاثیر فراوان دارد و خوردنش در فصل آن، باعث طول عمر و بازگرداندن نیروی جوانی و شادابی به انسان می شود.
همچنین، دم کرده شکوفه به برای کسانی که خواب آشفته توام با کابوس دارند توصیه شده است و در بی خوابی ها نیز می توان از خیسانده برگ به با شکوفه نارنج استفاده کرد.

مصرف به ترش یک مسهل بسیار عالی است. کسانی که از ناراحتی افسردگی رنج می برند نباید در مصرف آن، کوتاهی کنند. علاوه بر آن، استفاده از این میوه در درمان کلسترول، تصلب شرایین و ترومبوز خونی موثر است.

این متخصص تغذیه گفت:دانه به نیز دارای فواید زیادی است و از آن، در درمان سرفه، تب، سوزش دهان، حرارت معده، ترک پوست، یبوست، قطره قطره آمدن ادرار و خونریزی های داخلی و خارجی به صورت خوراکی استفاده می شود” به این صورت که مقداری از «به دانه» را در یک استکان آب جوش ریخته و درب آن را می گذارند تا موسیلاژ (لعاب) آن در آب حل شود”.
از خواص دیگر این میوه خوش طعم می توان به بالابردن فشار خون پایین، از بین رفتن برفک دهان، خونریزی لثه، آبریزش چشم، ریختن مژه و رفع ترشحات زنانگی اشاره کرد.

زیبایی نوزاد با خوردن میوه به در بارداری

4.172
این مطلب مفید بود ؟5913
برگرفته از دکتر سلام -/ح
نظرات
وبگردی