نمناک سرگرمیاتومبیل فیلم هولناک از زیر گرفتن 13 عابر توسط خودروی مرسدس بنز
راننده خانم میان سال چینی روز گذشته زمانیکه در پشت چراغ قرمز با اتومبیل گران قیمت مرسدس بزن خود در انتظار بود، ناگهان با 13 عابر پیاده به شدت برخورد کرد!

زیر گرفتن 13 عابر پیاده توسط مرسدس بنز!

در میان اتفاقات روزمره ای که می توانند منجر به کشته شدن و جان باختن تعداد زیادی از انسان ها در سرتاسر کره زمین شوند، می توان به اتومبیل ها اشاره نمود چرا که میزان زیادی از آمار کشتار و جان باختن انسان ها را به خود جلب نموده است و سوانح زیادی را در طول روز در اقصی نقاط جهان ایجاد می کنند. 

با این وجود این وسایل نقلیه همان گونه که مطلع هستید، در دنیای مدرن و بروز امروزی نقش حائل اهمیتی در زندگی هز یک از مال انسان ها داشته اند و موفق به کاهش روند انجام گیری کارها نسبت به گذشته ای نه چندان دور شده اند که این مزیت برای تمام ما در دنیا شلوغ و پرمشغله امروز بسیار مهم است.

اما به چه علت چنین وسیله ای که توانسته است در آسودگی زندگی هر یک از ما موثر واقع شود، میزان زیادی از مرگ و میر را در طول روز به خود اختصاص داده است؟! علت چنین سوالی کاملا واضح است و آن هم حضور رانندگان متعددی است که به قوانین رانندگی اهمیتی قائل نیستند و هر گونه که تمایل داشته باشند، رانندگی می کنند.

برای مثال روز گذشته ویدیو رانندگی وحشتناک و عجیب یک خانم میان سال چینی در صفحات مجازی در طی مدت زمان گوتاهی تبدیل به یک ویدیو ویروسی شد و توانست به شدت منتشر شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

راننده خانم میان سال چینی که هنوز هویت وی مشخص نشده است، زمانیکه پشت چراغ قرمز در انتظار سبز شدن چراغ بود، عابرین زیادی در حال عبور از خطوط عابر پیاده بودند که ناگهان این راننده میان سال چینی بطور وحشتناکی کنترل اتومبیل را از دست می دهد که در ادامه در حین عبور عابرین پیاده با سرعت از خیابان عبور می کند و با 13 عابر پیاده بصورت همزمان برخورد می کند.

اما این تمام خسارتی نیست که این خانم روز گذشته وارد ساخت و وی پس از برخورد با جمعیت عظم عابرین پیاده، با 3 اتومبیل دیگر نیز به شدت برخورد کرد که این یکی دیگر از خسارت های وارده این خانم میان سال بود. بر اساس گزارشات انجام شده این اتفاق روز گذشته ساعت 8 صبح در استان گواندونگ رخ داد.

بعد از رخ دادن این اتفاق، 13 نفر از عابرین پیاده مجروح فورا به بیمارستان منتقل شدند و راننده خانم 45 ساله چینی توسط پلیس دستگیر شده است و این اتفاق را این گونه ادعا کرد که در پشت چراغ قرمز در حال پیدا کردن بطری اب از صندلی های عقب بود که ناگهان چنین اتفاقی رخ داد و تست الکل نشان داد که وی به هیچ وجه از مشروبات الکلی استفاده نکرده است.

ویدیو زیر گرفتن 13 عابر پیاده توسط مرسدس بنز!

زیر گرفتن 13 عابر پیاده توسط مرسدس بنز! + فیلم

فیلم هولناک از زیر گرفتن 13 عابر توسط خودروی مرسدس بنز
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

هلالی واقعا سبک خوندنش و صداش عالیه مخصوصا یکسری کارهای قدیمیشون فوق العاده است.

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف