نمناک سرگرمیگوناگون ساحل سنگی عجیب و غریب در روسیه + تصاویر
ساحل Cape Vyatlina ساحلی با صدها برج سنگی می باشد که توسط مردم آن محل و گردشگران ساخته شده اند.

ساحل برج های سنگی در روسیه

این ساحل در روسیه، از صدها برج سنگی ساخته شده توسط بشر، پوشیده شده است ؛ ساحل Cape Vyatlina، یکی از مکان های خوش منظره در قسمت شرقی روسیه است، که در سال های اخیر به عنوان استون هنج شناخته شده است (نام آثار باستانی دوران نوسنگی در دشت سالیسبوری - انگلیس)، بعد از اینکه مردم شروع به ساخت برج های سنگی خود در این ساحل کردند.

امروزه تقریبا 100 ها برج سنگی ساخته شده است و هر روز به تعداد آنها افزوده می شود. این اتفاق در سال 2015، با انباشتن سنگ ها در سایز های مختلف بر روی یکدیگر شروع شد، درست زمانی که یک گروه از مردمان فعال ولادی وستوک در جشن 155 سالگی شهرشان، 155 تا از این بناها را برپا کردند.

ساحل برج های سنگی

بسیاری از این برج های ساخته شده، که بعضی حتی تا 3.5 متر هم ارتفاع داشتند، در اثر فروپاشی یک غار در نزدیکی ساحل نابود شدند و از بین رفتند، اما سایر مردم محلی و گردشگران مجددا آنها را بازسازی و ترمیم کردند و حتی به تعداد آنها هم اضافه کردند، که امروز تعدادشان به صدها بنا رسیده است.

چنانچه قبلا هم در بخش سرگرمی نمناک مشاهده کرده اید این اتفاق در ذات طبیعت هم، به ندرت یافت می شود، اما در این ساحل توسط بشر ساخته شده است و ساختن این بناها نیازمند صبر و تمرکز زیادی است.

ساحل Cape Vyatlina

هر انگیزه ای که در پشت این اقدام سازنده بوده است، بدون انکار آنجا را بی نظیر و کاملا دیدنی کرده است و Denis Gorbunov که ایده اولیه پروژه برج های سنگی در ابتدا از او نشات گرفته است، به تازگی با گزارشی در وب سایت روسی Vestiprim خوشحالی خودش را نسبت به اینکه چگونه این ایده ساده خود را تبدیل به چیزی بسیار زیبا شده بود، بیان کرد.

او همچنین اظهار داشت که در ابتدا یکی از دوستانم بنام Artem Tarasov، دوستانش را جمع کرد و با کمک هم سه تا از این برج های سنگی که طول آنها به 3.5 متر می رسید را در سمت چپ ساحل بنا کردند ؛ چندی بعد مردم به آنجا آمدند و عکس گرفتند و آنها هم شروع به ساخت برج های سنگی خود کردند.

برج های سنگی در روسیه

ما هم پست ها و عکس های برج های سنگی را در رسانه های اجتماعی مشاهده کردیم و به نوعی غیر قابل باور، همه چیز تا به امروز افزایش یافته است.بسیار خوب است که یک ایده ساده تبدیل به یک پروژه زیبا شده است. "

ساحل برج های سنگی دست ساز در روسیه

ساحل سنگی عجیب و غریب در روسیه + تصاویر
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف