نمناک سرگرمیدیدنی ها ساخت انسان پلاستیکی در چین + عکس
ساخت انسان در چین ، انسان مصنوعی
شرکت سازندۀ فناوری بیوتکنیک در چین، اسکلت انسان را به نمونه های پلاستیکی بسیار بادوام تبدیل می کند این شرکت در سال 2002 میلادی در شمال چین تأسیس شد و از سال 2005 نمایشگاه انسان های پلاستیکی در سراسر جهان برگزار شده است.

ساخت انسان در چین

چینی ها همیشه در فناوری و توسعه اختراعات یک گام جلوتر از بقیه کشور ها هستند چراکه اختراعات و تولیدات این کشور در هر حیطه ای زبان زد خاص و عام می باشد،چنانچه به تازگی یک شرکت فناوری بیوتکنیک در چین، اسکلت انسان را به نمونه های پلاستیکی بسیار بادوام تبدیل می کند. طی فرایند پلاستیک سازی انسان که در چهار مرحله انجام می شود، لایه های پلیمری، جایگزین مولکول های آب و چربی در نمونه های بیولوژیکی می شوند.
 
دانشکده های پزشکی و باغ وحش ها نمونه های انسانی و حیوانی خود را به این مرکز ارسال می کنند و بدن ها در این مرکز پردازش می شوند.

ساخت انسان در چین


برای پلاستیک سازی حیوانات بزرگ مانند وال، دو سال زمان نیاز است؛ اما ساخت یک انسان پلاستیکی ظرف هشت تا 12 ماه انجام می شود.

بدن های پلاستیکی تجزیه و متلاشی نمی شود و موزه ها و دانشکده های پزشکی می توانند این نمونه ها را با عضلات، رگ ها و مغز به نمایش بگذارند.
شرکت بیوتکنیک در سال 2002 میلادی در شمال چین تأسیس شد و از سال 2005 نمایشگاه انسان های پلاستیکی در سراسر جهان برگزار شده است.

ساخت انسان پلاستیکی در چین + عکس

ساخت انسان پلاستیکی در چین + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از فرارو - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف