نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ادامه فیلمبرداری ساخت ایران 2 در معبد شائولین + تصاویر
ساخت ایران 2 ، سریال ساخت ایران 2
محمدرضا گلزار ، محسن کیایی و امین حیایی به همراه دیگر بازیگران سریال ساخت ایران 2 برای ادامه تصویربرداری این سریال راهی چین شدند و در معبد شائولین با چینی ها عکسی به یادگار گرفتند.

ادامه تصویربرداری سریال ساخت ایران 2 در چین

عوامل سریال ساخت ایران 2 به کارگردانی برزو نیک نژاد با بازی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی این روزها در چین مشغول فیلمبرداری هستند. ساخت ایران سریالی برای شبکه نمایش خانگی بود که فصل اول آن توسط محمدحسین لطیفی ساخته شد و ساخت فصل دوم این سریال به برزو نیک نژاد کارگردان سریال دردسرهای عظیم سپرده شد.

امین حیایی بازیگر ساخت ایران 2 با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره ساخت این سریال توضیح داد و تصویری متفاوت از بازیگران ساخت ایران 2 را منتشر کرد.

تصویری متفاوت از ستاره های ساخت ایران 2

امین حیایی ، محمدرضا گلزار ، محسن کیایی ، سحر دولتشاهی ، سارا بهرامی ، مهران احمدی و امیرحسین رستمی از جمله بازیگران ایرانی حاضر در سریال ساخت ایران 2 هستند. این مجموعه که بازیگرانی غیر ایرانی نیز در آن حضور دارند این روزها در چین در حال تصویربرداری است.

 ساخت ایران 2

بازیگران سریال ساخت ایران 2 در چین

عکس منتشر شده توسط بازیگر ساخت ایران 2 در معبد شائولین گرفته شده است و محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی در کنار بازیگران چینی این سریال دیده میشوند.

ساخت ایران 2

عکس یادگاری بازیگران سریال ساخت ایران 2 با چینی ها

اولین قسمت از سریال ساخت ایران 2 به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کننده منصور سهراب پور و امیر پروین حسینی 29 فروردین ماه توزیع میشود.

ساخت ایران 2

سارا بهرامی ، سحر دولتشاهی و بازیگران مرد ساخت ایران 2

بازیگران و عوامل این فیلم از حدود چند روز پپیش وارد چین شده اند و دیگر بازیگران این سریال نیز تا چند روز آینده به این جمع اضافه خواهند شد.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر ساخت ایران 2

محسن کیایی

محسن کیایی در ساخت ایران 2

ساخت ایران 2

محسن کیایی ، محمدرضا گلزار و امین حیایی در ساخت ایران 2

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار برای ساخت ایران 2 به چین رفت

 محمدرضا گلزار

سفر محمدرضا گلزار به چین برای ساخت ایران 2

ادامه فیلمبرداری ساخت ایران 2 در معبد شائولین + تصاویر

ادامه فیلمبرداری ساخت ایران 2 در معبد شائولین + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف