نمناک دنیای مدگوناگون آموزش ساخت ریسه و تزیینات تولد
تزیینات تولد ، جشن تولد
در این مطلب با آموزش ساخت ریسه تزیینی و دیگر تزیینات تولد همراه شما هستیم تا بتوانید در جشن تولد تان از آن ها استفاده کنید.

ساخت ریسه و تزیینات تولد

ریسه های کاغذی که برای تزئین جشن تولد ها استفاده می کنیم، ساختاری بسیار ساده دارند که هر کسی می تواند آن ها را بسازد. در این مطلب سعی داریم ساخت یک ریسه کاغذی زیبا را به شما آموزش دهیم.

به نوار های باریک کاغذ رنگی به عرض 1 و نیم الی 2 و نیم سانت احتیاج دارید. هر قلب دو نوار یک اندازه لازم دارد. اگر میخواهید 5 قلب تو در تو داشته باشید، دو نوار اولی بلندتر و به ترتیب دو نوار بعدی کوتاه تر و بعدی از آن هم کوتاه تر باشد تا دو نوار آخر که مربوط به کوچک ترین قلب است. میتوانید برای اینکه فاصله ی قلب های منظم باشند هر دو نوار را 8 سانت از دیگری کوتاه تر در نظر بگیرید:مثلا دو نوار اول :50 سانت. دو نوار دومی:42 سانت. دو نوار سومی:34 سانت. دو نوار چهارمی:26 سانت و دو نوار آخر:18 سانت.

حالا مثل تصویر انتهای نوار ها را به یکدیگر میخکوب کنید و سر نوار ها را هم به پایین برگردانده و به یکدیگر میخکوب نمایید:و در آخر قلب ها را شبیه تصویر بالا تبدیل به ریسه کنید.

ریسه تزیینی

ساخت ریسه تزیینی

دومین آموزش یک ریسه ی بادبزنی دو رنگ است:

ریسه تزیینی

آموزش ساخت ریسه تزیینی

بعد از ساخت بادبزن ها آن را طبق تصویر به همدیگر بچسبانید:

ریسه تزیینی

ریسه تزیینی و تزیینات تولد

سومین آموزش یک ریسه ی قلب دیگر است:

که باید طبق مراحل در تصاویر زیر آن را بسازید:

ریسه تزیینی

روش ساخت ریسه تزیینی

 

آموزش ساخت ریسه و تزیینات تولد

آموزش ساخت ریسه و تزیینات تولد
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از قمر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف