ساخت خانه در خانه
ایده های مختلفی برای طراحی و ساخت خانه های مدرن وجود دارد. اما آیا تا به حال به ایده گنجاندن خانه به داخل خانه فکر کرده اید؟

چجوری خونه رو تو خونه بسازیم ؟

یکی از پر حاشیه ترین و جنجالی ترین خبرهای امروزی متعلق به ایده های ساختمان سازی و طراحی است که بی شک شکل و شمایل آن به سمت و سوی مدرنتیه تغییر یافته است و دیگر سبک و سیاق خانه های قدیمی که شاید در یک دهه گذشته طراحی و ساخته می شدند، این روزها هیچ مفهومی نداشته باشد.

با این حال اگر کمی با طراحی و ایده های ساخت و ساز دور شویم، تا به حال به این فکر کرده اید که آیا امکان طراحی و ساخته خانه در داخل خانه وجود دارد؟ آیا چنین چیزی تا به حال انجام شده است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت بله! اما تا به حال این ایده توسط طراحی منتشر نشده است.

درست کردن خونه توی خونه

با این وجود طرحی به نام CAMPPINUS PARK Innovative در شهر ساحلی لهستان به نام جزیرزانی طراحی و ساخته شده که بی شک یکی از طرح های جالب و دیدنی است که اخیرا رونمایی شد. این طرح به کمک ایده و تکنیک ژاپنی به نام Shou Sugi Ban ساخته شده است که در آن یک خانه کوچک در داخل خانه جای داده شده است.

 ساخت خانه در خانه

این واقعا بی نظیر است و برای خانه هایی با مساحت بالا می تواند بسیار زیبا و جذاب باشد چرا که می توانید خانه دوم را به اتاق بازی کودک یا حتی تاسیسات خانه خود اختصاص دهید که می تواند فضای بیشتری از خانه آزاد کند. همچنین در صورت ممکن می توان یک بالکن به آن اختصاص داد که با وارد شدن به خانه دوم، وارد بالکن شوید.

 طراحی خانه

این طرح واقع در یک باغ طراحی و ساخته شده است که ویو آن متعلق به گیاهان می باشد که بازدید کنندگان می توانند از این خانه جالب و دیدنی دیدن کنند.

چطوری توی خونه خونه بسازیم ؟ + عکس های جالب

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی