نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی ساخت ریمل طبیعی و گیاهی پرپشت کننده مژه خانگی
ریمل طبیعی ، اموزش ساخت ریمل خانگی
برای تقویت و پرپشت شدن مژه ها بهترین ریمل، ریمل طبیعی و گیاهی است که با مواد مفید برای مو می توان در خانه تهیه کرد.

طرز ساخت ریمل طبیعی و گیاهی برای تقویت و پرپشت شدن مژه ها

ریمل طبیعی علاوه بر زیبایی مژه ها موجب تقویت و پرپشت شدن مژه ها می شود که با مواد طبیعی و روغن های گیاهی مفید برای مو و مژه به سادگی در خانه ساخته می شود.

چگونه ریمل طبیعی و گیاهی خانگی بسازیم

ریمل طبیعی روغن کرچک و پوست گردو برای زیاد شدن مژه

برای تهیه این ریمل طبیعی نیاز به کمی وازلین، روغن کرچک، اسانس پوست سبز گردو و روغن لاوندر دارید. با تهیه این ریمل به راحتی می توانید مژه های تان را تقویت و رشد آنها را تحریک کنید. یک ظرف بلوری نشکن بردارید. 15 گرم وازلین سفید رنگ را درون آن قرار دهید و آن را روی حرارت غیر مستقیم بگذارید تا موم ذوب شود. سپس 4 تا5 گرم روغن کرچک، یک گرم روغن پوست سبز گردو و یک گرم عصاره لاوندر را به آن اضافه کنید و بگذارید سرد شود. می توانید هر شب یک قطره از این کرم را قبل از خواب با سرانگشتان تان روی مژه ها بمالید. ماساژ مژه ها و ریشه آن با این روغن مژه های تان را در کمتر از 3 هفته بلند، پرپشت و مشکی می کند به گونه ای که شما از این پس از مصرف ریمل بی نیاز می شوید.

ریمل طبیعی مغز فندق و بادام برای تقویت مژه های کم پشت 

قوطی ریمیلتان را تمیز کرده ، مغز گردو یا فندوق و یا بادام را کوبیده با یکی دو قطره روغن زیتون مخلوط کرده و استفاده نمائید که هم نور چشم را زیاد کرده و هم مژه ها را تقویت می کند در ضمن توجه داشته باشید که روغن زیتون زیاد نباشد که شُره می کند .

روغن زیتون

طرز ساخت ریمل طبیعی و خانگی با روغن زیتون برای تقویت و پرپشت شدن مژه

دستور ساخت ریمل طبیعی و گیاهی موم و روغن زیتون 

مواد لازم

نصف یک قاشق غذاخوری موم

 نصف قاشق غذاخوری روغن زیتون

 یک قاشق غذاخوری مغز قلم گوسفند

موم را با حرارت غیرمستقیم بخار آب جوش ذوب کنید. مغز قلم را به آن افزوده و ترکیب را هم بزنید. در حال هم زدن ترکیب روغن زیتون را قطره قطره به محتوای درون ظرف اضافه کنید.

ریمل را پس از سرد شدن در یکی از ظروف مخصوص نگهداری ریمل بریزید. 

یک برس ریمل قدیمیتون و یا یک ظرف لاک قدیمی را بشویید و با این مواد پر کنید:1/4 ظرف را با روغن کرچک و 1/2 ظرف روغن ویتامین E و 1/4 ظرف ژل آلوورا. 

روش ساخت ریمل طبیعی و خانگی روغن کرچک

این مواد رو با برس ریملتون با هم ترکیب کنید.روغن کرچک مژه هاتون رو ضخیم میکنه.روغن ویتامین E مژه را بلند میکنه و در تهایت ژل آلوورا رشدش رو تسریع میکنه.این محلول رو برای شش هفته هر شب به مژه ها بمالید. 

ساخت ریمل طبیعی و گیاهی پرپشت کننده مژه خانگی

ساخت ریمل طبیعی و گیاهی پرپشت کننده مژه خانگی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 262
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 208 54
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف