نمناک سرگرمیگوناگون جراحی دست تکه پاره شده کارگر جوان ! + تصاویر 18+
تصاویر و مستندات جراحی بزرگ ازدست تکه تکه شده کارگر جوان که در زیر دستگاه سنگ شکن پرس شده بود پس از 3 سال منتشر شد.

دکترها دست مرد را از اول ساختند!

کارگر جوانی از تایلند که هنوز نامش منتشر نشده است، 3 سال گذشته زمانیکه در حین کار دست او در دستگاه سنگ شکن گیر کرد، بصورت کامل دست او پرس شد و بعد از این اتفاق فورا توسط تیم همکاران به بیمارستان منتقل شد.

او درد شدیدی را تحمل می کرد چرا که عصب دست او کاملا تحت تاثیر قرار گرفته بود و انگشت شست، انگشت کوچک و انگشت سبابه او جراحات بسیار زیادی را دیده بودند. این کارگر جوان از قرار معلوم طبق گزارشات انجام شده در بخش پرس و له کردن زباله های پلاستیکی در تایلند فعالیت داشت که متاسفانه این سانحه تلخ رخ داد!

با این حال پزشکان بعد از آزمایشات مختلف، در طی عملیت جراحی بسیار طولانی دست او را دوباره ساختند که این بازسازی مجدد شامل استخوان ها، لیگامنت، عروق خونی و اعصاب دست بود که متاسفانه آنها موفق به بازگرداندن انگشت سبابه او به دلیل انسداد جریان خون نشدند و با این حال این پیشرفت بسیار بزرگی در عرصه پزشکی می باشد.

عملیات جراحی 3 سال گذشته انجام شد و اما دکتر " Wichit Siritattamrong "، جراح دست و ارتوپد بعد از 3 سال، به تازگی روز گذشته مستندات این عمل جراحی را منتشر کرد که به گفته خودش بعد از عمل بیمار علت عدم بازسازی انگشت سبابه را از او پرسید و او شرمنده این کارگر شده بود!

این جراحی کاملا معجزه آمیز بود و دکتر " Wichit Siritattamrong " طبق وعده ای که به او داده بود، دست او را بازسازی کرد و این روزها این کارگر جوان در همان شغل خود اما نه در آن بخش، در حال کار می باشد و پزشک او این گونه گفت:" بیشتر از همه من خوشحال هستم که بیمار من اکنون خوشحال است و دوباره در حال تجربه کردن زندگی می باشد".

جراحی دست تکه تکه شده کارگر جوان + تصاویر 18+

جراحی دست تکه پاره شده کارگر جوان ! + تصاویر 18+
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف