نمناک دنیای مدگوناگون ساخت پادری با توپک های کاموایی + آموزش
ساخت پادری ، پادری کاموایی
با پوم پوم های رنگی یا همان توپک های کاموایی میتواند یک پادری نرم و دوست داشتنی بسازید, روش ساخت را در ادامه مشاهده کنید.

ساخت پادری با منگوله کاموایی

پوم پوم یا پم پم به منگوله های کاموایی گفته می شود که اغلب روی شال و کلاه ها استفاده می شود. با تعداد زیادی از این منگوله ها می توانید پادری، رومبلی و روصندلی های زیبا و کاربردی درست کنید.

برای ساخت پادری با پوم پوم به نخ کاموا نیاز دارید. ابتدا باید پوم پوم یا همان منگوله ها را به تعداد کافی درست کنید و بعد آن ها را در کنار هم قرار دهید. برای درست کردن پوم پوم همراه ما باشید.
 
روش درست کردن پوم پوم با چنگال
برای این کار ابتدا چند سانتی متر از نخ را آزاد گذاشته و از سوراخ دوم چنگال رد کنید، سپس نخ را تا حدی که می خواهید اندازه پوم پوم باشد دور چنگال بپیچید.
ساخت پادری

ساخت پوم پوم با چنگال

انتهای نخ را از پشت چنگال از سوراخ دوم آن بیرون آورید و با نخ ابتدایی محکم به هم گره بزنید. سپس نخ ها را از چنگال درآورید و دو سر آن را با قیچی ببرید.
ساخت پوم پوم

روش ساخت پوم پوم 

حال کمی نخ ها پخش کرده و سر آنها را ببرید تا حالت گرد بگیرد. با این روش می توانید پوم پوم های کوچک درست کنید.
 
ساخت پوم پوم

آموزش ساخت پوم پوم 

وقتی به تعداد کافی پوم پوم درست کردید روی تور کوبلن، شکلی که برای پادری در نظر دارید را برش بزنید. از ابتدا پوم پوم ها را روی تور قرار دهید و نخ آن را به پشت ببرید.
 
سپس نخ پوم پوم ها را از داخل تور رد کرده و پشت تور محکم گره بزنید.
 
ساخت پادری

ساخت پادری با پوم پوم

به همین ترتیب پوم پوم ها را بدون فاصله کنار هم قرار داده و گره بزنید. می توانید برای زیبایی بیشتر از رنگ های مختلفی برای درست کردن پادری با پوم پوم استفاده کنید.

ساخت پادری با توپک های کاموایی + آموزش

ساخت پادری با توپک های کاموایی + آموزش
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 22
برگرفته از ستاره - /ح
این مطلب مفید بود ؟ 20 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف