نمناک دنیای مدمدل مانتو شیکترین مدل مانتوهای سارا بهرامی + تصاویر
سارا بهرامی ، مدل مانتو بازیگران
در بخش مدل مانتوی دنیای مد نمناک شیکترین و جدیدترین مدل مانتوهای سارا بهرامی بازیگر جوان و شیکپوش در جشنواره های مختلف را مشاهده میکنید.

سارا بهرامی و زیباترین مدل مانتوهای بازیگران زن ایرانی

سارا بهرامی بازیگر 36 ساله سینما و تلویزیون کشورمان است که با بازی در سریال پروانه به شهرت رسید و شناخته شد، ما در این بخش از دنیای مد نمناک در سری جدید مدل مانتوهای بازیگران به مدل مانتوهای جدید و شیک سارا بهرامی بازیگر هزارپا میپردازیم. سارا بهرامی خوشتیپ است اما در انتخاب لباس سبک خاص خودش را دارد طوری که شاید برخی از مدل لباس های او برایتان عجیب باشد.

سارا بهرامی در اکران فیلم هزارپا تیپ ساده ولی در عین حال شیکی داشت، او مانتو تابستانی و شال طوسی را با کیف و کفش قرمز ست کرده بود و استایل جذابی برای خود ساخته بود.

مدل مانتو بازیگران

تیپ سارا بهرامی در اکران هزارپا

سارا بهرامی

مدل مانتو تابستانی سارا بهرامی

مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی سارا بهرامی

سارا بهرامی بیشتر مانتوهای ساده و شیک را انتخاب میکند و مثل اینکه علاقه چندانی به مانتوهای مجلسی و کار شده ندارد، او در جشنواره های مختلف و اکران فیلم هایش با مانتو های ساده ولی برش دار و خوش دوخت دیده میشود.

تیپ سارا بهرامی

مدل مانتو کوتاه سارا بهرامی

اکران فیلم زرد با حضور سارا بهرامی برگزار شد او در این مراسم مثل همیشه خوشتیپ بود، مانتوی آستین کلوش مروارید دار طوسی رنگ که جلو بسته هم بود ظاهر جذابی به او بخشیده بود.

اکران فیلم زرد

مدل مانتو سارا بهرامی در اکران فیلم زرد

سارا بهرامی

سبک لباس پوشیدن سارا بهرامی

سارا بهرامی در جشن فیلم ساخت ایران 2 یکی از مدل مانتوهای عجیب اش را پوشیده بود که عکس یک نقاش مکزیکی روی آن دیده میشد، تصویری که روی مانتوی او دیده میشود متعلق به فریدا کالو است.

مانتو سارا بهرامی

مانتوی عجیب سارا بهرامی

مانتو سنتی

مانتو سنتی و بلند سارا بهرامی

سارا بهرامی

تیپ مشکی سارا بهرامی

تیپ اسپرت

تیپ اسپرت و جدید سارا بهرامی

سارا بهرامی

مدل لباس های سارا بهرامی

مانتو زرد

مانتو زرد و تابستانی سارا بهرامی

سارا بهرامی در جشن حافظ 97 که به تازگی برگزار شد حضور داشت و مانتو شلوار ست کرمی به تن داشت، مانتوی او در این مراسم مدل جالبی داشت طوری که یکطرف آن بلند بود و یکطرف کوتاه. انتخاب اکسسوری و ست کردن کیف و کفش نیاز به مهارت دارد که سارا بهرامی معمولا حرفه ای عمل میکند.

جشن حافظ 97

مدل مانتو سارا بهرامی در جشن حافظ 97

مدل مانتوهای جدید و شیک سارا بهرامی + تصاویر

شیکترین مدل مانتوهای سارا بهرامی + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف