نمناک اخبارجامعه محاکمه سارقان 2 طلافروشی در محله شمشیری تهران
سارقان طلافروشی ، سرقت از طلافروشی
دو پسر جوان که به روش فیلم های هالیوودی دست به سرقت مسلحانه از دو طلافروشی در محدوده خیابان شمشیری زده بودند در دادگاه به دفاع از خود پرداختند.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1397

سارقان طلافروشی در دادگاه

جام جم:دو پسر جوان که به شیوه فیلم های هالیوودی به دو طلافروشی دستبرد زده و با تهدید سلاح چند کیلو طلا سرقت کرده بودند دیروز در دادگاه کیفری یک استان تهران به دفاع پرداختند.

در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، نماینده دادستان در تشریح کیفرخواست گفت:نیما 28 ساله و مهدی 27 ساله متهم هستند مهرماه سال 96 و بیست و ششم دی ماه سال گذشته به دو طلافروشی در محدوده خیابان شمشیری تهران مسلحانه دستبرد زدند و چند کیلو طلا سرقت کردند سپس صاحب اولین طلافروشی روبه روی قضات ایستاد و گفت:دو پسر جوان به مغازه ام حمله کردند و نیم کیلو طلا دزدیدند. 

دومین شاکی نیز گفت:متهمان با تهدید سلاح پنج کیلو و 840 گرم طلا سرقت کردند که فاکتورهای آنها را دارم، ولی حالا ادعا می کنند فقط یک کیلو و 700 گرم طلا برده اند. 

بعد نیما روبه روی قضات ایستاد و گفت:من و مهدی از بچگی با هم دوست بودیم. من دستفروشی می کردم و فیلم می فروختم که چند بار دستگیر شدم. به همین خاطر با موتور کار می کردم. من و مهدی در پارک با دو پسر جوان آشنا شدیم که قصد داشتند قاچاقی از کشور خارج شوند.

آنها دو سلاح را که می گفتند هشت میلیون تومان ارزش دارد به ما سپردند تا برایشان بفروشیم. آنها پس از مدتی به ترکیه و سپس به آلمان رفتند و در این مدت هیچ مشتری ای برای خرید اسلحه معرفی نکردند. من و مهدی به تریاک و شیشه معتاد بودیم و حال و روز خوبی نداشتیم که به فکر سرقت مسلحانه افتادیم. من اصلا قصد شلیک نداشتم، اما وقتی با مرد طلافروش گلاویز شدم بناچار شلیک کردم. 

ما بعد از سرقت ها هنوز پول هایمان را کامل از مرد مالخر نگرفته بودیم که به خاطر فیلم های دوربین مداربسته دومین طلافروشی شناسایی و دستگیر شدیم. 

در ادامه دادگاه، مهدی نیز حرف های همدستش را تکرار کرد.

انتهای پیام/م

محاکمه سارقان 2 طلافروشی در محله شمشیری تهران

محاکمه سارقان 2 طلافروشی در محله شمشیری تهران
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف