نمناک تکنولوژیاختراعات جوانترین سازنده ربات انسان نما + تصاویر
ربات انسان نما ، ساخت ربات
Dimitris Hatzis پسر 15 ساله یونانی است که به جوانترین ربات ساز دنیا در طراحی و ساخت ربات انسان نما با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی تبدیل شده است.

ربات انسان نما با فناوری چاپ 3 بعدی

دیمیتریس هتسزیس Dimitris Hatzis  پانزده ساله ، به جوانترین فرد جهان در زمین ساخت ربات با فناوری چاپ 3D تبدیل شده است.

او با همکاری مجسمه ساز فرانسوی و طراح Gael Langevin طرح های مورد نظر خود را طراحی کرده و سپس با حدود یک کیلومتر پلاستیک ABS و با استفاده از چاپ گر های 3 بعدی این طرح ها را چاپ کرده.

او 1400 ساعت را صرف ساخت این رباط و برنامه ریزی آن کرده است و برنده جایزه نفر اول جشنواره جهانی انفورماتیک صنعتی شده است.

ربات انسان نما
 
ساخت ربات انسان نما با پرینت 3بعدی
 
ربات انسان نما
 
طراحی ربات انسان نما توسط نوجوان 15 ساله 
 
 این مخترع جوان ایده ساخت رباتش را از یک فیلم علمی تخیلی در سال 2011 الهام گرفته است.دیمیتریس جوانترین طراح ربات در میان شش نفر دیگر در جهان است که قادر به دنبال کردن طراحی لانژون بوده و با موفقیت کامل پروژه را تمام کرده است. دیگر شرکت کنندگان موفق در طراحی لانژون، دو روس، یک ایتالیایی و آلمانی بود.
دیمیتریس نشان داد که او به طور منظم در تماس با دیگران بود و با آنها به عنوان همسالان کار می کرد، حتی اگر آنها خیلی بزرگتر از او بودند.
 
ربات انسان نما
 
جوانترین سازنده ربات انسان نما

ربات با چاپ 3بعدی
 
ساخت ربات انسان نما با چاپگرهای سه بعدی 

جوانترین سازنده ربات انسان نما + تصاویر

منبع : نمناک-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف