ساعت مخصوص راننده های نیسان
شرکت ساعت سازی " Grand Seiko’s Spring Drive watch " همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس خود و پنجاهمین سالگرد اتومبیل سوپر اسپرت سری " GT-R " نیسان از ساعت خاصی با پوست تمساح رونمایی نمود!

ساعت مخصوص راننده های سوپر اسپرت نیسان!

امروزه با جستجویی ساده در دنیای مجازی می توان با مشاهده تعداد زیادی از تصاویر و ویدیوها در عرصه تکنولوژی به پیشرفت زمینه های مختلف اشاره کرد که بی شک حضور این تکنولوژی در زندگی هر یک از ما منجر به آسودگی هر چه بیشتر کارها و کم شدن زمان انجام هر کاری اشاره نمود که در دنیای پر مشغله و شلوغ امروزی موفق به ایفای نقش شده است.

اما با وجود پیشرفت تکنولوژی، سلایق بصورت کامل تغییر نکرده است و ممکن است تعداد زیادی از ما وسایلی که در یک الی دو دهه گذشته از آن را استفاده می کردیم، باز هم استفاده کنیم! برای مثال می توان به ساعت مچی های عقربه ای اشاره کرد که امروزه علیرغم رونمایی ساعت های هوشمندی که می توانند تمام بدن شما را آنالیز کنند، باز هم تعداد زیادی از این گجت هوشمند استفاده نمی کنند.

با این حال این نشانه ای از عدم تغییر یافتن سلایق در دنیای مدرن و بروز امروزی است و باز هم ساعت های عقربه ای دارای مخاطبان خاص خودشان می باشند که هر چند مدت یکبار شاهد رونمایی ساعت های عقربه ای گوناگون هستیم. 

اما اخیرا شرکت ساعت سازی " Grand Seiko’s Spring Drive watch " همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس خود و پنجاهمین سالگرد اتومبیل سوپر اسپرت سری " GT-R " نیسان از ساعت خارق العاده ای رونمایی کرد که تنها متعلق به رانندگان نیسان " GT-R " می باشد و دارای طراحی فوق العاده خاص و بی نظیری می باشد و در ساخت آن از مواد با ارزشی اعم از یاقوت، طلای 18 عیار و چرم تمساح بکار رفته است!!

از این رو اگر شما مالک یک نیسان GT-R سوپر اسپرت هستید می توانید یک نسخه از این ساعت را با قیمت حدودی 300 میلیون تومان خریداری کنید و در حین رانندگی از آن استفاده کنید.

ساعت مخصوص راننده های سوپر اسپرت نیسان! + تصاویر

01
این مطلب مفید بود ؟01
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی