نمناک سرگرمیدیدنی ها ساعت شنی جایگزین تایمر چراغ راهنمایی و رانندگی! + عکس
ساعت شنی ، عکس ساعت شنی جالب
به تازگی عکسی از ایده خلاقانه و دیدنی ثانیه شمار چراغ راهنمایی رانندگی منتشر شده است که به شکل ساعت شنی می باشد و در نوع خود جالب به نظر میرسد.

ایده خلاقانه ساعت شنی برای چراغ راهنمای تایمری

چراغ راهنمایی یک وسیله یا نماد راهنمایی و رانندگی است. این چراغ در تقاطع جاده ها، پیاده روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می شود و جریان آمد و شد را هدایت می کند. این وسیله حق عبور را به کمک سه رنگ نوری استاندارد قرمز، زرد، سبز مشخص می سازد.

همانطور که می دانید امروزه قسمتی از اوقات روزانه ما در پشت چراغ های راهنمایی می گذرد، از این رو بسیاری از افراد به دنبال بهبود این ابزار برای کاهش اثرات روانی و اجتماعی آن هستند.

در این گزارش قصد داریم چراغ راهنمایی و رانندگی جدیدی را برای شما معرفی کنیم که از ویژگی خاصی برخوردار است. این چراغ راهنمایی که به شکل ساعت شنی است با استفاده از لامپ های LED زمان حرکت و توقف ماشین ها را نمایش می دهد.نحوه کار این چراغ راهنمایی هم مانند ساعت شنی است با این تفاوت که نیازی به چرخاندن آن نیست.
 

ساعت شنی

ساعت شنی جایگزین تایمر چراغ راهنمایی و رانندگی! + عکس

ساعت شنی جایگزین تایمر چراغ راهنمایی و رانندگی! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف