شرکت معروف ساعت سازی Maximilian Büsser & Friends پس از سال ها تحقیق و طراحی از ساعت جدید و خاص خود رونمایی کرد.

رونمایی ساعت فضایی جالب توسط شرکت MB&F 

شیک پوشی همیشه دغدغه تعداد زیادی از انسان ها بوده است و برخی از انسان ها نیز هستند که به جهت اهمیت بالای خود به شیک پوشی گاها هزاران دلار را صرف این موضوع می نمایند و به نحوی در این بابت بسیار حساس هستند. از مهم ترین وسایل جانبی که اغلب انسان ها از آن استفاده می کنند، ساعت های مچی است که برای داشتن یکی از آنها می بایست بیش از ده ها دلار هزینه نمایید تا بتوانید یک نوع ساده از آن را خریداری نمایید.

با این وجود شرکت های سازنده فراوانی در جهان وجود دارند که ساعت های مچی پیشرفته و گران قیمتی را مناسب آقایان و خانم ها تولید و به بازار عرضه می نمایند. از مهم ترین شرکت های سازنده ساعت های مچی در جهان می توان به برمونت، اودمارس پیگوت، شوپارد، واشرون کنستانتین، رولکس و... اشاره نمود که توانسته اند با سابقه درخشانی در این زمینه خودنمایی نمایند.

قیمت ساعت لوکس Maximilian Büsser & Friends

در مقابل برخی از شرکت های تازه تاسیس هستند که زمینه فعالیت آنها ساخت و طراحی های ساعت های مدرن و خاص می باشد که در آنها از سنگ های گران قیمت و با ارزشی به کار رفته است و می توانند این مدل ساعت ها را با قیمت چندصد هزار دلاری بفروش برسانند.

ساعت Maximilian Büsser & Friends

یکی از این شرکت ها به نام " Maximilian Büsser & Friends " می باشد که اخیرا از ساعت لوکس و فضایی خود رونمایی کرد که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود. همان گونه که در این ساعت جالب و خاص مشاهده می کنید، دارای طراحی بسیار خاصی است که در آن از 10 سنگ یاقوت کبود و 68 قطعه جواهر استفاده شده است.

ساعت فضایی جالب

لازم به ذکر است که طراحی و ساخت این ساعت به مدت 3 سال به طول انجامید و تنها 8 نمونه از آن تولید شده است. همچنین قیمت این ساعت بسیار لوکس، 215 هزار دلار می باشد.

رونمایی ساعت فضایی جالب توسط MB&F + تصاویر

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی