دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه ساعت محدودیت طرح زوج وفرد در ماه رمضان 95
محدودیت زوج وفرد ، طرح زوج و فرد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تغییراتی خبر داد که با رسیدن ایام ماه مبارک رمضان در طرح ترافیک محدودیت زوج وفرد ایجاد خواهد شد.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1395
بازدید : 2,679 نفر

کاهش دو ساعته محدودیت طرح زوج وفرد 

سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به ماه مبارک رمضان به تمهیدات پلیس راهور برای تسهیل در تردد شهروندان در معابر شهری اشاره و اظهار داشت:معابر ترافیکی تهران با شروع ماه مبارک رمضان به لحاظ ترافیکی تغییرات خاصی را خواهند داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد:بار صبحگاهی علی القاعده با تاخیر شروع شده و در ساعات قبل از شهر 15 تا 20 درصد بار ترافیک سبک تر شده و در عوض از ساعات هفده- هجده به بعد تا ساعات افطار بار ترافیک سنگین تر خواهد شد.

این مقام ارشد راهور پایتخت ادامه داد:بر همین اساس تمرکز و مدیریت ترافیکی بر همین اساس انجام شده و بیشتر در ساعات عصر اعمال خواهد شد. چرا که مراجعه مردم برای خرید و انجام امورات روزمره در ساعات بعد از ظهر و نزدیک افطار پررنگ تر شده و پیک ترافیک نیز به موازات آن افزایش می یابد.

سردار حسینی به تمهیدات خاص پلیس راهور در این راستا اشاره و اعلام کرد:برای تسهیل در تردد روزه داران ساعت طرح زوج و فرد 2 ساعت کاهش می یابد؛ ساعت طرح زوج و فرد تا امروز از 6 و نیم صبح تا 19 بوده که از فردا از 6 و نیم شروع شده و تا ساعت 17 ادامه دارد.

وی تاکید کرد:در همین راستا ساعت اعمال طرح ترافیک و طرح زوج و فرد همانند هم شده و از ساعت 6 و نیم تا 17 اعمال می شود بنابراین بازه زمانی 17 به بعد فرصت مناسبی برای تردد شهروندان است.

سردار حسینی به روزهای بلند تابستان اشاره و تصریح کرد:خیلی از شهروندان تمایل دارند بعد از صرف افطار در تفرجگاه ها و بوستان ها حضور یابند. بنابراین تمهیدات خاصی پیش بینی شده و تا ساعت یک بامداد معابر تحت پوشش پلیس راهور قرار خواهند گرفت تا مردم بتوانند در کمال آرامش بتوانند فراغت خود را سپری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به بحث برخورد با تخلفات حادثه ساز و دور دور کردن ها اشاره و خاطرنشان کرد:برخورد با مزاحمت ها، تخلفات حادثه ساز و انجام اعمالی همچون دور دور کردن در دستور کار پلیس راهور قرار داشته و پلیس به شدت با این موارد برخورد می کند تا شهروندان در آرامش کامل به سر برند.

ساعت محدودیت طرح زوج وفرد در ماه رمضان 95

برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف