نمناک اخبارجامعه ساعت محدودیت طرح زوج وفرد در ماه رمضان 95
محدودیت زوج وفرد ، طرح زوج و فرد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تغییراتی خبر داد که با رسیدن ایام ماه مبارک رمضان در طرح ترافیک محدودیت زوج وفرد ایجاد خواهد شد.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1395

کاهش دو ساعته محدودیت طرح زوج وفرد 

سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به ماه مبارک رمضان به تمهیدات پلیس راهور برای تسهیل در تردد شهروندان در معابر شهری اشاره و اظهار داشت:معابر ترافیکی تهران با شروع ماه مبارک رمضان به لحاظ ترافیکی تغییرات خاصی را خواهند داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد:بار صبحگاهی علی القاعده با تاخیر شروع شده و در ساعات قبل از شهر 15 تا 20 درصد بار ترافیک سبک تر شده و در عوض از ساعات هفده- هجده به بعد تا ساعات افطار بار ترافیک سنگین تر خواهد شد.

این مقام ارشد راهور پایتخت ادامه داد:بر همین اساس تمرکز و مدیریت ترافیکی بر همین اساس انجام شده و بیشتر در ساعات عصر اعمال خواهد شد. چرا که مراجعه مردم برای خرید و انجام امورات روزمره در ساعات بعد از ظهر و نزدیک افطار پررنگ تر شده و پیک ترافیک نیز به موازات آن افزایش می یابد.

سردار حسینی به تمهیدات خاص پلیس راهور در این راستا اشاره و اعلام کرد:برای تسهیل در تردد روزه داران ساعت طرح زوج و فرد 2 ساعت کاهش می یابد؛ ساعت طرح زوج و فرد تا امروز از 6 و نیم صبح تا 19 بوده که از فردا از 6 و نیم شروع شده و تا ساعت 17 ادامه دارد.

وی تاکید کرد:در همین راستا ساعت اعمال طرح ترافیک و طرح زوج و فرد همانند هم شده و از ساعت 6 و نیم تا 17 اعمال می شود بنابراین بازه زمانی 17 به بعد فرصت مناسبی برای تردد شهروندان است.

سردار حسینی به روزهای بلند تابستان اشاره و تصریح کرد:خیلی از شهروندان تمایل دارند بعد از صرف افطار در تفرجگاه ها و بوستان ها حضور یابند. بنابراین تمهیدات خاصی پیش بینی شده و تا ساعت یک بامداد معابر تحت پوشش پلیس راهور قرار خواهند گرفت تا مردم بتوانند در کمال آرامش بتوانند فراغت خود را سپری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به بحث برخورد با تخلفات حادثه ساز و دور دور کردن ها اشاره و خاطرنشان کرد:برخورد با مزاحمت ها، تخلفات حادثه ساز و انجام اعمالی همچون دور دور کردن در دستور کار پلیس راهور قرار داشته و پلیس به شدت با این موارد برخورد می کند تا شهروندان در آرامش کامل به سر برند.

ساعت محدودیت طرح زوج وفرد در ماه رمضان 95

ساعت محدودیت طرح زوج وفرد در ماه رمضان 95
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف