نمناک ورزشگوناگون ساعت میلیاردی ورزشکار معروف! + تصاویر
ساعت ، ساعت گرانقیمت
ساعت یک میلیون و 400 هزار دلاری ورزشکار معروف چشم ها را گرد کرد!فلوید میودر ثروتمندترین ورزشکار جهان بوده و بخاطر این ثروت قدرت نمایی میکند.
تاریخ انتشار : 24 تیر 1396
بازدید : 2,072 نفر

ساعت گرانقیمت بوکسور معروف

پردرآمدترین بوکسور جهان قرار است شهریورماه به رقابت با حریف خود بپردازد که از حالا کری خوانی شروع شده که در این میان حتی این ورزشکار ثروتمند دارای خود را به رخ حریف می کشد،به نقل از دیلی میل ، این مسابقه یکی از پر بازدیدترین مسابقات تاریخ ورزش جهان است.

می ودر 40 ساله و آمریکایی که کوهی از افتخارات دارد مقابل کانر مک گرگور 29 ساله و ایرلندی قرار خواهد گرفت. نکته بسیار جالب اینکه مک گرگور تا به حال بوکس کار نکرده و در رقابت های UFC که یک نوع ورزش رزمی است به میدان می رفته. اما اکنون با کری خوانی فراوان می خواهد در برابر می ودر قرار بگیرد.

200 میلیون دلار عاید برنده این دیدار پربیننده می شود.

می ودر و مک گرگور در روزهای اخیر کنفرانس های خبری متعددی برگزار کرده اند و تا توانسته اند رکیک ترین ناسزاها را نثار یکدیگر کرده اند.

عاقبت این دو در کنفرانس خبری روز گذشته در نیویورک با هم روبرو شدند. طبق معمول به هم فحاشی کردند و خط و نشان کشیدند.

می ودر در این کنفرانس خبری باز هم ثروتش را به رخ کشید. او ساعتی یک میلیون و چهار صد هزار دلاری از الماس بر دست داشت. اما قیمت دستبند الماس و گردن بند الماسی که در این کنفرانس خبری به همراه داشت، مشخص نیست.

 

بوکسور مشهور

بوکسور مشهور

بوکسور مشهور

می ودر برای تحقیر حریف ایرلندی خود در جریان کنفرانس خبری ناگهان بر سر او حجم زیادی از دلارها را ریخت.

بوکسور مشهور

مک گرگور و می ودر در این کنفرانس خبری رکیک ترین ناسزاها را به هم گفتند و اگر مداخله دیگران نبود کارشان به زد و خورد هم می کشید. آنها تا توانستند یکدیگر را تمسخر کردند و در مقابل دوربین های خبری رکیک ترین ناسزاها را گفتند.

بوکسور مشهور

 بوکسور مشهور

ساعت میلیاردی ورزشکار معروف! + تصاویر

ساعت میلیاردی ورزشکار معروف! + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از جام جم ورزش - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف