نمناک تکنولوژیگوناگون ساعت هوشمند در سال 2020 به نام GIAI + تصاویر
ساعت هوشمند ، ساعت هوشمند GIAI
ساعت هوشمند جدید و کاربردی که قادر به ردیابی فعالیت ها و ارائه اطلاعات در مورد آلودگی هوا می باشد تا سال 2020 روانه بازار تکنولوژی خواهد شد.
بازدید : 4,618 نفر

نسل جدید ساعت هوشمند در سال 2020

طراح جوانی اقدام به ساخت ساعت هوشمندی متفاوت با تمام گجت های پوشیدنی که برای ردیابی فعالیتها یا همراه گوشی های هوشمند بودند کرده است.

ساعت سال 2121 قادر به ردیابی فعالیت ها و ارائه اطلاعاتی در مورد آلودگی هوا در زمان واقعی است.

ساعت هوشمند GIAI
 
این ساعت با نام GAIA یک ساعت متصل با توابع چندگانه است؛ این ساعت متمرکز بر بهداشت محیط اطراف است و به کاربر امکان ارزیابی میزان آلودگی محیط زیست را می دهد.
 GAIA دارای سنسورهایی برای ارائه اطلاعات در مورد آلودگی هوا در زمان واقعی است؛ تمام اطلاعات توسط حامل آن جمع آوری می شود و سپس می تواند به شبکه های اجتماعی انتقال دهد و برای همه در تمام جهان قابل مشاهده است.
 
ساعت سال 2020
 
این ساعت همچنین باعث دانستن چگونگی افزایش  بهبود مسائل محیط زیستی میشود و یا به کاربران در انتخاب محل گذران تعطیلات و ورزش کردن کمک می کند.
این ساعت دارای صفحه نمایش گرافن است؛ گرافن صفحه ای دو بعدی با ضخامت اتمی است و دارای رنگ های متفاوت است.
 
ساعت سال 2020
GAIA قادر به ردیابی فعالیت هاست و برای سال 2020 به بازار عرضه خواهد شد؛ طراح این ساعت «کریستین توماس مویانو» به زبان های آلمانی، پرتغالی، انگلیسی و اسپانیایی آشنایی دارد و طراحی این ساعت را در یک آتلیه پیشرفته در آرژانتین طراحی کرده است.
 
ساعت سال 2020

ساعت هوشمند در سال 2020 به نام GIAI + تصاویر

ساعت هوشمند در سال 2020 به نام GIAI + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 16
برگرفته از رهیاب نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف