نمناک اخبارجامعه ساعت کار جدید کارمندان دولت تا کی ادامه دارد؟
ساعت کار کارمندان ، ساعت کار جدید کارمندان دولت
استاندار تهران در خصوص وضعیت تغییر ساعت کار کارمندان دولت در تابستان 97 جزئیات جدیدی را مطرح کرد.
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1397

خبر جدید استاندار تهران درباره ساعت کاری جدید کارمندان دولت

ایسنا: مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در خصوص ساعت کاری ادارات در تابستان امسال گفت:درپی تأثیر قابل توجه طرح تغییر ساعت اداری در کاهش میزان مصرف انرژی برق، این طرح از روز شنبه 20 مرداد لغایت 31 مرداد ماه تمدید می شود. 

صبوری با بیان اینکه تغییر ساعت کاری ادارات در میزان صرفه جویی مصرف برق تاثیر بسیاری داشته است، افزود:روزانه 400 مگاوات با تغییر شروع ساعت کاری ادارات، صرفه جویی شده است. لذا با توجه به این میزان صرفه جویی، استانداری تهران تصمیم گرفت ساعت شروع کار دستگاه های مستقر در استان به استثنای دستگاه های خدمات رسان و موارد خاص تهران از 20 مرداد تا پایان ماه، 6:30 صبح اعلام شود. 

وی تصریح کرد:این ابلاغیه صادر و کلیه دستگاه های ملی و استانی از جمله ادارات، دانشگاه ها، شهرداری ها، مراکز آموزشی، پژوهشی، سازمان ها و نهادهای عمومی غیردولتی مستقر در استان تهران موظف به اجرای این ابلاغیه هستند. 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران ادامه داد:همچنین این دستگاه ها باید در بازه زمانی که مشغول به فعالیت هستند، دمای سیستم های سرمایشی خود را با حداقل دما تنظیم کرده و همچنان خاموشی دستگاه های خنک کننده از ساعت 13 مورد تاکید است. 

صبوری افزود:البته در ابلاغیه جدید دستگاه هایی که از ژنراتور و مولد انرژی استفاده و برق خود را از این راه تامین می کنند، از این قاعده مستثنا هستند. 

انتهای پیام/م

وضعیت ساعت کار کارمندان دولت در تابستان 97 چگونه است؟

این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف