نمناک سرگرمیگوناگون پایان تلخ ساقدوش عروس بودن برای دختر جوان + عکس
ساقدوش عروس ، سرگرمی نمناک
دختر 24 ساله بعد از آنکه به عنوان ساقدوش عروس برای مراسم خانواده ای ثروتمند انتخاب شد هرگز تصور نمی کرد که این راه کسب درآمد خوب به قیمت از دست دادن یکی از پاهایش تمام شود.

قطع پای دختر جوان به خاطر ساقدوش بودن

در کشور چین ساقدوش نقش مهمی ایفا می کند و وظیفه ی تقریبا سنگینی در مراسم عروسی دارد ، از خوش امد گویی به میهمانان تا حضور در عکسها و کارهای دیگر که تا به حال شاید هیچ ساقدوشی انجام نداده باشد برای همین خستگی شدیدی بعد از یک مراسم مفصل برای ساقدوش ها به خصوص ساقدوش عروس ایجاد می شود .
براساس گزارشات تعداد ساقدوش ها یکی از نشانه های ثروت خانواده عروس و داماد است و کارهایی که از ساقدوش انتظار می رود گاهی بیش از حد انرژی نیاز دارد برای همین هر کسی نمی تواند برای خانواده های ثروتمند با انتظارات بالا به عنوان ساقدوش در مراسم حاضر شود.
ساقدوش عروس

تاوان سنگین ساقدوش عروس بودن برای دختر جوان 

پایان تلخ ساقدوش بودن دختر جوان چینی در مراسم مجلل

"مین ونگینگ" 24 ساله که 2 روز تمام به عنوان ساقدوش در یک مراسم عروسی مجلل در خانواده ای ثروتمند به کارهای مربوط می پرداخت کارش به بیمارستان رسید و حالا بایستی یکی از اعضای بدنش قطع شود تا زنده بماند ، بله باورکردنی نیست اما واقعیت این است که این دختر جوان ساقدوش عروس خانم بعد از 2 روز فعالیت سنگین بدون استراحت مناسب متوجه شد که یکی از پاهایش دچار عفونت شده است و درد نسبتا شدیدی ایجاد می کند برای همین به پزشک مراجعه کرد و به دلیل وضعیتی که داشت فورا بستری شد. او که روز بعد از مراسم عروسی احساس می کرد دردها به دلیل خستگی است نمی دانست که مشکلش جدی است و به قیمت معلولیت او پایان می یابد.
ساقدوش عروس

عکس دختر جوان چینی که به خاطر فشار کار به عنوان ساقدوش عروس به قطع شدن پایش ختم شد

به گفته ی "مین" روز بعد از عروسی خانواده اش متوجه درد شدید پایش شدند و زمانی که بعد از 10 دقیقه تلاش نتوانست از روی تخت بلند شود او را فورا به بیمارستان بردند و در انجا متوجه شدند که مشکل جدی است ، پزشکان بعد از بررسی و معاینات 9 مورد بیماری جدی مرتبط با عفونت در بدنش تشخیص دادند و به دلیل شدت عفونت او را به بیمارستان دیگری منتقل کردند
مین به بیمارستان دیگری منتقل شد، جایی که پزشکان کشف کردند که عفونت شدیدی در پای راست او دارد. باکتری هایی که باعث ایجاد عفونت می شوند، از طریق نکروز های ایسکمیک در اندام های راست بدن او وارد می شوند. 
تنها راه نجات ساقدوش جوان قطع شدن پایش بود که انجام شد، به عقیده ی پزشکان کار سنگین به عنوان ساقدوش آن هم بدون استراحت مناسب وضعیت جسمی او را به چنین شرایطی رسانده است.

پایان تلخ ساقدوش عروس بودن برای دختر جوان + عکس

پایان تلخ ساقدوش عروس بودن برای دختر جوان + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 44
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 34 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف