نمناک فرهنگ و هنرموسیقی انصراف سالار عقیلی از جشنواره عصر با قرارداد 50 میلیونی
سالار عقیلی ، جشنواره عصر
جشنواره عصر جشنواره ای منسوب به یک شبکه ماهواره ای است که قرار بود سالار عقیلی با قرارداد 50 میلیونی در آن زنده اجرا کند .
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1395

قرارداد 50 میلیونی سالار عقیلی در جشنواره عصر

سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی ایرانی از جشنواره عصر منسوب به شبکه ماهواره ای انصراف داد, تکلیف پیش پرداخت این جشنواره به سالار هنوز مشخص نشده است.

جشنواره عصر در حالی مورد توجه قرار گرفته که از یک سو در هفته قبل حضور مهمانانی سرشناس از ایران در این جشنواره خبرساز شد و در روزهای گذشته وابستگی جشنواره به مالک یک شبکه ماهواره ای فارسی زبان دستخوش انتقادات و حتی انصراف برخی از مهمانان آن از جمله جواد نوروزبیگی و همچنین سالار عقیلی از حضور در جشنواره شد.

جشنواره عصر

سالار عقیلی خواننده سنتی

به تازگی کانال «سینمای حرفه ای» تصویر قراردادی را منتشر کرده که در آن بنا بود سالار عقیلی برای اجرای 6 قطعه در افتتاحیه این جشنواره 12 هزار دلار(حدود 50 میلیون تومان) دریافت کند و گویا نیمی از این مبلغ هم در هنگام عقد قرارداد به وی پرداخت شده است!
هنوز معلوم نیست که با انصراف سالار عقیلی از اجرا در این جشنواره تکلیف پیش پرداخت جشنواره به وی چه خواهد شد؟

از آن سو شنیده ها حکایت از آن دارد که برخلاف انصراف برخی سینماگران از حضور در این جشنواره، فاطمه معتمد آریا و مهدی احمدی بازیگران سینمای ایران و ابراهیم شیبانی، کیومرث پوراحمد و نادر طریقت کارگردانان سینمای ایران از جمله مهمانان این جشنواره هستند که نه تنها انصراف نداده اند که در جشنواره حضور داشته اند.

انصراف سالار عقیلی از جشنواره عصر با قرارداد 50 میلیونی

انصراف سالار عقیلی از جشنواره عصر با قرارداد 50 میلیونی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از سینما ژورنال -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف