نمناک فرهنگ و هنرموسیقی اولین واکنش سالار عقیلی به حضورش در شبکه من و تو
سالار عقیلی ، مهاجرت سالار عقیلی
سالار عقیلی با انتشار یادداشتی نخستین واکنش را نسبت به حضورش در شبکه ماهواره ای من و تو و شایعه مهاجرتش به خارج از کشور توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394
بازدید : 14,404 نفر

پاسخ سالار عقیلی به حاشیه های حضورش در من و تو

سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان با انتشار دلنوشته ای به حواشی حضورش در شبکه من و تو و شایعاتی مبنی بر مهاجرتش از کشور پاسخ داد.

عقیلی در متنی که به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده است، ضمن اشاره به این که نیتی بغیر از ترویج موسیقی فاخر ایرانی نداشته است، ابراز امیدواری کرده که سوتفاهمات پیش آمده هر چه زودتر مرتفع شود. متن کامل این یادداشت بدین شرح است:

 سالار عقیلی

«با خبر شدم که مصاحبه چند شب گذشته ام با شبکه ماهواره ای باعث برانگیختن احساسات وطن پرستانه برخی از افراد گردیده است. به اطلاع کلیه هم وطنان عزیز می رسانم که تا جان در بدن دارم، هواداریِ میهن عزیز و مردم نازنین ایران را گرامی خواهم داشت.

تا آنجا که باور قلبی ام می گوید در مصاحبه ام به شدت از کشور عزیز و برگزاری کنسرت در داخل مملکت، به خصوص در شهرستان ها دفاع نموده که به جرأت می توانم بگویم اغراق نگفته و همه عین واقعیت بود. از آنجائیکه فرد سیاسی نیستم و با گرایش های سیاسی شبکه های ماهواره ای اصولاً آشنایی نداشته و ندارم و هدفم صرفاً ترویج و شناساندن هنرم بوده و هرگز غیر از راه هنر و تلمذ هنر موسیقی اصیل، راه دیگری نپیموده ام. سعی ام بر این بود که همواره در کشورهای مختلف به عنوان سفیر فرهنگی ایران، موسیقی کشور عزیزم را ترویج داده و نیتی به غیر از این نداشتم. تصورم این است که هیچ نکته ای خلاف شأن ایران عزیز و ساحت هنر و هنرمند ابراز نکردم و همواره افتخارات کشورم را پاس داشته و جوانان ایران عزیز را چه در داخل و چه در خارج با موسیقی اصیل و فاخر، همراه با اشعار بزرگانی مانند مولانا، حافظ، سعدی، جامی و... بیش از پیش آشنا نمایم.

با در نظر گرفتن این نکته که اکثر هم وطنان عزیز به این بنده حقیر لطف داشته و معمولاً انتظار دارند با گرفتن عکس، اینجانب را مورد عنایت خود قرار دهند، دور از انصاف و اخلاق هنری می بینم که از این کار ممانعت نمایم. از طرفی در مسافرت های داخل و خارج از کشور با اغلب شبکه های تلویزیونی در مورد فعالیت های هنری ام گفت وگو نموده ام و تاکنون مورد خلافی مشاهده نشده، این بار هم فقط و فقط در ارتباط با تور کنسرت اروپای خود به خصوص در لندن و منچستر، به مردم عزیز آگاهی دادم و سعی ام بر این بود که جوانان را بیش تر با موسیقی فاخر کشورمان آشنا نمایم.

با توجه به توضیحات بیان شده، امیدوارم برای برخی از هم وطنان عزیز سوءتفاهم به وجودآمده، رفع گردد و سپاسگزار همه هم میهنان مهربانم می باشم و از آنجائیکه عاشق وطنم و مردم ایران می باشم و بارها و بارها گفته ام:«همه جان و تنم، وطنم، وطنم، وطنم» هیچ تصمیمی برای مهاجرت و ماندن در خارج از کشور را ندارم و به زودی به آغوش میهن عزیزم ایران بازخواهم گشت و تا جان در بدن دارم برای وطنم این «شکوه پابرجا» می خوانم.»

سالار عقیلی ، پاسخ سالار عقیلی به حضورش در شبکه manoto

اولین واکنش سالار عقیلی به حضورش در شبکه من و تو
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 86
برگرفته از فارس - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 77 9
برچسب ها :
نظر کاربران
باتشکرازبيان شيواودل

باتشکرازبيان شيواودل

باتشکرازبيان شيواوروشن وغيرتمندايراني تان

پاسخ دادن 3 5
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف