نمناک سرگرمیدیدنی ها سالم ماندن یک جسد پس از سالها + تصاویر
جسد ، سالم ماندن جسد
کشف یک جسد که پس از سالها تجزیه نشده است یکی از عجیب ترین خبرهاست،کارگران یک قبرستان جنازه ای را پیدا کردند که پوستش سالم مانده است.

جسدی که با گذشت سالها تجزیه نمی شود

همه می دانیم که بعد از مردن جسد و جنازه شخص به مرور تجزیه و تحلیل می شود اما کشف یک جسد که پس از سالها تجزیه نشده است یکی از عجیب ترین خبرهاست،کارگران یک قبرستان در تایلند یک جنازه در حال تجزیه را پیدا کردند که پوست روی شکم او بعد از چندین سالی که از دفن کردنش می گذرد، سالم مانده است.

کسانی که این جنازه را پیدا کردند در حال تمیز کردن و مرتب کردن قبرستانی دوردست در موکداهان در مرز بین تیلند و لائوس بودند.

این نکته در مورد پیدا کردن جنازه تعجب داشت که کل بدن جنازه در زیر خاک در حال تجزیه بوده است اما پوست روی شکم آن هیچ آسیبی ندیده بود و دور استخوان هایش آویزان بود.

کسانی که این جنازه را پیدا کرده اند معتقدند دلیل تجزیه نشدن پوست آن داشتن خالکوبی است که مربوط به جادوی سیاه می شود و از پوست او در برابر تجزیه شدن مقاومت کرده است.

 
جسد
 
جسد
 
جسد

 

سالم ماندن یک جسد پس از سالها + تصاویر

سالم ماندن یک جسد پس از سالها + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف