نمناک سرگرمیدیدنی ها سالم ماندن جسد یک زن 141 سال بعد از مرگش +عکس و فیلم
سالم ماندن جسد ، عکس جسد کاترینا لابوری
سالم ماندن جسد موضوع عجیبی است که تعدادی انگشت شمار در گوشه کنار دنیا ثبت شده است که یکی از عجیب ترین آنها مربوط به جسد زنی است که بعد از بیش از 100 سال دفن کاملا سالم است.

سالم ماندن جسد راهبه ای که 141 سال پیش مرده بود

Astonishing story of nun perfectly preserved 56 years after death

سالم ماندن جسد

عکس کاترینا لابوری راهبه ای که سالم ماندن جسدش همه را متعجب ساخت 

نبش قبر و باز شدن آرامگاه یکی از راهبه های کلیسا 56 سال بعد از دفن تعجب همه ی کارشناسان و حاضرین را برانگیخت ، هیچ کدام از آنها نمی توانستند باور کنند که جسد "کاترینا لابوری" که در سال 1876 فوت کرده بود هنوز سالم و بدون هیچ تغییری در انجا قرار دارد.

 به گزارش "اکسپرس" در سال 1933 قبر خواهر کاترینا نبش شد تا همه با دیدن وضعیت سالم جسد شگفت زده شوند ، به گفته ی یکی از حاضرین جسد به قدری سالم بود که هر بیننده ای تصویر می کرد او یا نمرده است یا چند دقیقه بیشتر از مرگ او نمی گذرد چرا که حتی آبی چشمانش هم به هم رنگ طبیعی باقی مانده بود. با دقت در عکس زیر متوجه سلامت و تجزیه نشدن بدن این راهبه خواهید شد.

سالم ماندن جسد

 

این مسئله توسط پاپ پیوس سوم در سال 1947 نیز تایید شد. بعد از این ماجرا به دلیل آنکه جسد کاملا سالم بود بزرگان مسیحی تصمیم گرفتند تا جسد کاترینا را داخل تابوت شیشه ای قرار داده و در کلیسای روستای Rue du Bac در پاریس نگه داری کنند.

کاترینا متولد سال 1806 و یکی از راهبه های کلیسا بود که به استناد از داستان های قدیمی یکی از افرادی بود که بیشتر وقت خود را برای رسیدگی به بیماران و نیازمندان سپری

می کرد.

کلیپ سالم ماندن جسد کاترینا راهبه ای که 141 سال پیش مرده است

سالم ماندن جسد یک زن 141 سال بعد از مرگش +عکس و فیلم

سالم ماندن جسد یک زن 141 سال بعد از مرگش +عکس و فیلم
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 53
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 38 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف