نمناک ورزشفوتبال سالم ماندن رونالدینیو در حادثه ترسناک رانندگی + تصاویر
رونالدینیو ، رونالدینیو برزیلی
رونالدینیو فوق ستاره سابق دنیای فوتبال در برزیل در سفر خود به هندوستان از یک حادثه خطرناک جان سالم به در برده است.
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394
بازدید : 2,571 نفر

نجات معجزه آسای رونالدینیو در هند

رونالدینیو ستاره فوتبال برزیل و تیم بارسلونا که برای مراسم افتتاحیه یک تورنمنت قدیمی به هندوستان سفر کرده بود در حادثه ای ترسناک جان سالم به در برده و بدترین روز زندگی اش را تجربه کرد.

هندی ها از ستاره پیشین بارسلونا برای شرکت در مراسم تورنمنت «سایت ناگجی»، یکی از تورنمنت های سنتی فوتبال در هند که از 21 سال پیش برگزار نشده بود، به این کشور دعوت کرده بودند. او در سفرش به شهر کرالا در غرب هند، به یک مدرسه محلی رفت و در مسیر برگشت از آن در حالی که از سوی صدها هوادارش مورد استقبال قرار گرفته بود، شاهد سقوط یک تیر چراغ راهنمایی رانندگی فرسوده در فاصله کمتر از یک متر از خودروی اش بود.

رونالدینیو

به محض رخ دادن این اتفاق هیاهوی صدها هوادار رونالدینیو ناگهان خاموش شد هرچند حضور پلیس در محل سبب شد، مانع قرار گرفته در مسیر حرکت ستاره پیشین تیم ملی برزیلی به سرعت از سر راه او برداشته شود.

رونالدینیو در هند

رونالدینیو که تنها واکنشش به این اتفاق یک لبخند بود، پس از این ماجرا در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی از هندی ها به خاطر استقبال گرمشان تشکر کرد.

رونالدینیو در هند

سالم ماندن رونالدینیو در حادثه ترسناک رانندگی + تصاویر

سالم ماندن رونالدینیو در حادثه ترسناک رانندگی + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از تسنیم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف