نمناک سرگرمیگوناگون سالگرد ازدواج رومانتیک زوج 100 ساله + تصاویر
سالگرد ازدواج ، 70 سالگرد ازدواج
یک زوج عاشق هفتادمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند. این زن و شوهر 100 ساله سالهاست که برای مراسم سالگرد ازدواجشان برنامه ریزی می کنند.
تاریخ انتشار : 30 مهر 1395
بازدید : 3,660 نفر

هفتادمین سالگرد ازدواج زن و شوهر 100 ساله

یک زوج 100 ساله در کمال تعجب هفتادمین سالگرد ازدواج را جشن گرفتند. بسیاری از زوج های جوان و میانسال آرزو دارند تا روزهای پیری خود را در کنار یکدیگر بگذرانند و حالا یک زوج 100 ساله به این آرزوی قلبی شان رسیده اند و هفتادمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند. عشقی به قدمت هفتاد سال آنقدر با ارزش است که این زن و شوهر 100 ساله تصمیم گرفتند برای ساگرد هفتادمین سال ازدواجشان دوباره لباسهای عروس و داماد بر تن کنند و خاطرات آنروز را تکرار کنند .سالگرد عروسی ارزش جشن گرفتن را دارد اما برای هفتادمین سالگرد واقعاً باید مراسم ویژه ای برپا کرد.سالگرد عروسی ارزش جشن گرفتن را دارد اما برای هفتادمین سالگرد واقعاً باید مراسم ویژه ای برپا کرد.

 

سالگرد ازدواج

عکس هفتادمین سالگرد ازدواج زن و شوهر 100 ساله

 یک زوج چینی به نام های وانگ دِئی، 98 ساله و کائو یوئِهوآ، 97 ساله، سال 1945 در پارک «نورثرن هات اسپرینگ» واقع در شهر چانگ کینگ با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج سالخورده 4 فرزند دارند و به کمک آن ها عکس های جشن عروسی شان را دوباره از نو گرفتند. 

سالگرد ازدواج

 کوچک ترین فرزند خانواده به نام کائو پانگ پی که 60 سال دارد در مصاحبه ای با سی اِن اِن می گوید:والدینم امسال 100 ساله می شوند. آن ها مدت هاست که در کنار هم زندگی می کنند، جنگ، بحران سیاسی و بیماری ها را پشت سر گذاشته اند و هنوز در کنار هم مانده و با عشق زندگی می کنند. ما می خواهیم با آن ها در بزرگداشت عشقشان سهیم شویم. 

سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج

تصاویر زوج عاشق و برگزاری 70 سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج رومانتیک زوج 100 ساله + تصاویر

سالگرد ازدواج رومانتیک زوج 100 ساله + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
برگرفته از ققنوس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف