نمناک فرهنگ و هنرموسیقی انتشار آهنگ غیرممکن با صدای “مرتضی پاشایی” در سالروز فوتش
مرتضی پاشایی ، آهنگ جدید مرتضی پاشایی
یک سال از درگذشت “مرتضی پاشایی” گذشت و اکنون در آستانه این روز تک آهنگ غیر ممکن از خواننده فقید منتشر خواهد شد.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1394
بازدید : 8,941 نفر

آهنگ جدید مرتضی پاشایی

مصطفی پاشایی برادر مرحوم مرتضی پاشایی از انتشار تک آهنگ غیرممکن این خواننده پاپ خبر داد.

برادر این خواننده پاپ صبح امروز ضمن بیان این مطلب درباره این اثر توضیح داد:«این قطعه یکی از قطعاتی ست که با صدای مرتضی خوانده شده بود و به یک خواننده دیگر واگذار شده بود. این خواننده پس از مدتی با مراجعه به ما اعلام کرد که چون این قطعه با صدای مرتضی بسیار دلنشین و سوزناک اجرا شده، نمی خواهد روی آن بخواند و آنرا به خود ما واگذار کرد.»

مصطفی و مرتضی پاشایی

مصطفی در کنار برادرش مرتضی پاشایی


مصطفی پاشایی در ادامه افزود:«کیفیت صدای مرتضی در این اثر در حد استاندارد بود و همین باعث شد که تصمیم بگیرم این اثر را با صدای خود مرتضی منتشر کنیم و ملودی دیگری از آثار منتشر نشده مرتضی را به این خواننده جوان واگذار کنیم تا به نوعی از ایشان نیز بابت این اقدام محترم، سپاسی به عمل آید.»

این قطعه «غیرممکن» نام دارد و ترانه آنرا «مهرزاد امیرخانی» سروده است. ملودی این اثر از ساخته های خود مرتضی پاشایی است و انوشیروان تربتی نیز آنرا تنظیم کرده است.

برادر خواننده محبوب پاپ در انتهای صحبت های خود نیز درباره وضعیت و سرانجام آلبوم «گل بیتا» که زنده یاد پاشایی ده سال پیش امتیار قانونی مادی و معنوی آنرا به شرکت طرف قرارداد واگذار کرده است و گفته میشود در سالروز فوت این خواننده بدون هیچ تبلیغاتی قرار است وارد بازار شود نیز توضیح داد:«امتیاز قانونی این آلبوم در اختیار شرکت مذکور است و بنابراین ما هیچگونه تصمیمی نمی توانیم درباره این اثر بگیریم. این موضوع و انتشار یا عدم انتشار این اثر فقط و فقط در حوزه احتیارات شرکت مذکور است و قانونا آنها تصمیم گیرنده نهایی برای انتشار یا عدم انتشار این آلبوم هستند.»

گفتنی ست جزئیات مراسم سالگرد مرتضی پاشایی از سوی خانواده این هنرمند نیز اعلام شد و بر اساس اعلام آنها مراسم سالگرد مرتضی پاشایی جمعه 22 آبان از ساعت 14:30 الی 16:30 در مسجد امیرالمومنین (ع) واقع در بلوار مرزداران برگزار خواهد شد.

مرتضی پاشایی ، انتشار آهنگ مرتضی پاشایی در سالگرد فوتش

انتشار آهنگ غیرممکن با صدای “مرتضی پاشایی” در سالروز فوتش
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 52
برگرفته از موسیقی ما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 48 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف