نمناک سرگرمیدیدنی ها جشن سال نو میلادی 2019 در کشورهای مختلف + فیلم
سال نو میلادی 2019 ، آغاز سال نو میلادی 2019
ساعاتی پیش مسیحیان در سراسر جهان و در کشورهای مختلف با آتش بازی های زیبا و جالب و آیین خاص خود به استقبال سال نو میلادی 2019 رفتند.

برگزاری جشن سال نو میلادی در کشورهای مختلف

جشن سال نو میلادی 2019 دیشب در سرتاسر جهان برگزار شد و هر کدام از کشورها طبق برنامه ریزی هایی که انجام داده بودند سعی در برگزاری هرچه بهتر این شب خاص داشتند ؛ یکی از برنامه های تماشایی کشورها برای جشن کریسمس آتش بازی هایی است که برای به نمایش درامدن مطابق با استانداردهای امروزی هزینه و دقت قابل توجهی نیاز دارد چرا که تبدیل به یک رشته ی حرفه ای شده است و افراد متخصص برای برگزاری آن ساعتها و یا حتی روزها تلاش می کنند.

آغاز سال نو میلادی 2019

برگزاری جشن کریسمس در کشور های مختلف

ساعاتی قبل در کشورهای مختلف جهان لحظه ی آغاز سال نوی میلادی 2019 طبق رسم هرساله با اجرای مراسم آتیش بازی برگزار شد و همانطور که در ویدیوی منتشر شده در این بخش از نمناک خواهید دید هر کشور به نوعی این لحظه را جشن گرفت.

از روسیه تا بریتانیا و از نیوزیلند تا جزیره تونگا که امسال اولین جای روی کره ی زمین بود که سال نوی میلادی را جشن می گرفت مراسم دیدنی داشتند که مشاهده می کنید.

لحظه برگزاری جشن سال نو میلادی 2019 در کشورهای مختلف

جشن سال نو میلادی 2019 در کشورهای مختلف + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف